Mobilya Dekorasyon

Ev Aydınlatma Sistemlerinde Öncü Marka: İpek Aydınlatma

09.04.2021
244
Ev Aydınlatma Sistemlerinde Öncü Marka: İpek Aydınlatma

Ev aydınlatma sistemleri denildiğinde akla gelen mağazalardan biri olan ipek aydınlatma bu konudaki öncül mağazalardan birisidir. Aydınlatma, otomasyon, ev elektriği, altyapı elemanları, şalt elemanları, güç kaynağı, güvenlik, ses sistemleri ve daha nice elektronik sistemi bulabileceğiniz mağazalardandır. Doğum günlerinde, kutlamalarda,  ve bilimum ev aydınlatma ihtiyacınızda başvurabileceğiniz bir mağaza olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca hırsız alarmı güvenlik kameraları, yangın güvenlik sistemleri gibi ev ve ofis güvenliğinizi sağlamak için gerekli ihtiyaçlarınızda da başvurabilirsiniz.

Dekoratif Aydınlatma

Dekoratif aydınlatma ürünlerinin fiyatları 50 tl ile 2000 tl arasında değişmekte olup bütçenize ve evinize uygun markaları seçebilmeniz için birçok alternatif sunulmaktadır. Çocuk odası için kullanabileceğiniz renkli spotlardan tutun da estetik sarkıt avizelere kadar seçenek ipek aydınlatma mağazalarında sizleri bekliyor. Çocuklarınızın odası için akım korumalı prizler, bebeğinizin sesini dinleyebilmeniz için mini oda telsizleri, bahçenize dekoratif bir görünüm katmak için serpiştirebileceğiniz bahçe lambaları, minik led ışık topları… internet sitesinden sipariş verebildiğiniz ipek aydınlatma sistemleri ürünleri evinize kadar teslim ediyor. Ve en mutlu günlerinizde evinizi kendi kendinize dekore etmenin tadını çıkarmanızı diliyor.

Aydınlatma Düğmesi Olarak Dimmer Anahtarlar Kullanışlı Mmıdır?

Dimmer anahtarlar gayet kullanışlı olmakla beraber enerji tasarrufu sağlamazlar. Ve ampullerde kullanılamazlar. Dimmer anahtarları sadece florasan lambalarda kullanabilirsiniz fakat buna rağmen kullanan sayısı az değildir. Dimmer anahtarlar dirence etkiyerek güç ayarlaması yapan bir elektrik sistemidir. Bu sayede elektrik akımını ayarlayabilir, yani artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Fakat daha önce de söylediğim gibi herhangi bir enerji tasarrufu yapmazlar. Ampulleri dimmer ile kullandığınızda ışıkta yanıp sönmeler olur. Kullanmakta ısrar ederseniz de ampul ya da da dimmer bozulur. Dimmerlar diğer devre elemanları gibi sadece şehir elektriğine bağlı olarak çalışan bir devre elemanıdır. Evinizin dekorasyonuna katkıda bulunmasını istiyorsanız florasan ile kullanmalısınız. İpek aydınlatma’da dimmer anahtar bulabilirsiniz

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.