Mobilya Dekorasyon

Ev dekorasyonunda zebra modası fark yaratacaksınız!

21.06.2021
180

Zebra desenli ev dekorasyonu yıllardan beri kullanılan dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Yeni çıkmış bir trend olmamasına rağmen son …

Ev dekorasyonunda zebra modası fark yaratacaksınız!

Zebra desenli ev dekorasyonu yıllardan beri kullanılan dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Yeni çıkmış bir trend olmamasına rağmen son yıllarda unutulmaya yüz tutmuş olan bu modaya bu yıl da evinizde yeniden yer açmaya ne dersiniz? Siyah ve beyaz desenlerden oluşan bu dekorasyon tarzıyla evinizde fark yaratmaya hazır olun. İster aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz, isterseniz eşyalarınızda tercih edebileceğiniz bu dekorasyonla eviniz şık bir görünüm kazanacak. Peki ev dekorasyonunda zebra modası nasıl uygulanmalıdır? İşte zebra modasıyla ilgili birkaç dekorasyon önerileri!

Siyah üzerinde zebra resmi olan bir duvar panosu ile evinizi dekore edebilirsiniz. Gri üzerinde sarı yastıkları olan koltuk takımıyla mükemmel bir kombin oluşturacak bu tarz tablolar evinize şıklık katacak. Bunun yanı sıra parlak siyah bir mermer sehpa ile zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Evinizde zebre desenli puflara yer açmalısınız. Bu hem mekanınıza farklılık katacak hem de ortamda etnik bir hava oluşturacaktır. Bunun yanı sıra değişik aksesuarlarla da evinizi dekore edebilirsiniz. Desenli koltuk minderlerine evinzde yer açabilir, ortama sıcak bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Artık duvar kağıtları eskisi kadar fazla kullanılmıyor. Evinizin bir köşesinde fark yaratmak için zebre desenli bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Açık renkte seçeceğiniz koltuk takımları ile zebre desenli duvar kağıdı bir uyum oluşturacak, ortama şık bir görünüm kazandıracaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.