Mobilya Dekorasyon

Eve eğlence katacak 10 lavabo tasarımı

24.05.2021
89

Kuşlar ve kelebeklerden çiçeklere ve yapraklara kadar, lavabonuz için 10 tasarımı derledik. Tuhaf duvar kağıtları, aynalar ve sanat yapıtları ile …

Eve eğlence katacak 10 lavabo tasarımı

Kuşlar ve kelebeklerden çiçeklere ve yapraklara kadar, lavabonuz için 10 tasarımı derledik. Tuhaf duvar kağıtları, aynalar ve sanat yapıtları ile eğlenceli ve canlı bir alan oluşturmak için ilham alın…

Botanik hoşluk

Yaban hayatı ve yeşilliklere sahip bu tabiattan ilham alan duvar kağıdı, eğlenceli, kırmızı bir ayna ile eşleştirilirek ortaya şahane bir manzara çıakrıyor. Beyaz lavabo seçimi yere çağdaş ve şık bir his verir.

Ayrıntılar

Parlak altın aksanlar, mavi-yeşil bir yer ortasında leoparlara sahip olan bu bahadır duvar kaplamasını tamamlıyor.

Flamingolarla dolu

Flamingolarla dolu, ayrıntılı bir duvar kağıdı ile karşılandığınız bu tropikal lavabo hayli moderen ve cazip görünüyor.

Uçuşan kelebekler

Bu şık lavabo dizaynında, dört duvarın tamamı, ağaç kolları ortasında uçan kuşlar ve kelebekler içeren detaylı bir duvar kağıdı ile kaplı.

Vintage çekicilik

Vintage usulü bir lavabo, çiçekli duvar kağıdı, beyaz fırfırlı ayna ve parlak altın aksanlara sahip. Soluk pembe ayrıntılar, yere eğlenceli bir üslup katıyor.

Beyaz vurgular

Bahadır, çiçekli duvar kaplaması, aynadan parlak lavaboya kadar beyaz aksanlarla eşleştirilerek olağanüstü bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Yüksek kontrast

Parlak altın ve mat siyah lavaboda şahane bir kontrast yaratıyor. Tavus kuşu tüylerine benzeyecek formda tasarlanan sesur duvar kaplaması ortama başka bir hava katıyor.

Parlak ve tropikal

Bu tuhaf manzaralı lavaboda; parlak beyaz bir makyaj, tropikal bir duvar kağıdı ve detaylı, yuvarlak bir ayna bir ortaya gelerek olağanüstü bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Retro usul

Siyah beyaz kareli yer karoları ve parlak siyah makyaj, bu alana retro bir his verirken, eğlenceli duvar kaplaması eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Orman havası

Egzotik maymunlar, kuşlar ve ağaçların tasvirine sahip olan bu detaylı duvar kağıdı, sizi adeta bir ormana girmiş üzere hissettirecek. Alan, sarı bir tavan ve pervazların yanı sıra altın tonlarında ışıkla tamamlanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.