Evi Güzelleştiren Aksesuarlar

Evi Güzelleştiren Aksesuarlar
15 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 161 kez okundu.

Herkes bulunduğu evi en güzel hale getirmek ister ve birçok kişi çareyi evi güzelleştiren aksesuarlar yardımıyla çareyi bulurlar. Bu aksesuarlar, özellikle doğru konumlandığında, evinizi bambaşka bir ev haline dönüştürebilir ve sizi dışarı çıkmak istemeyecek bir hale bile getirebilir. Bu aksesuarlardan birkaçını sizler için derledik.

Tablolar veya Fotoğraflarlar

Evi güzelleştiren aksesuarlar arasında belki de en başta tablolar veya fotoğraflar gelmektedir. Evinize tablo tercihi yaparken, zevklerinizi göz önüne alarak, mobilyalarınıza ve diğer eşyalarınıza renk olarak ve tasarım olarak en çok uyan tabloları tercih etmeniz gerekmektedir. Bir diğer yolda, sevdiklerinizle çekildiğiniz fotoğrafları harika çerçeveler içerisinde duvarlara asmak veya komodinlere koymak olabilir.

Avizeler  

Oda güzelleştirmek için fikirler arandığı zaman muhakkak gözler bir defa yukarı çevrilir. Evinizdeki değiştireceğiniz avizeler ile tüm odanın havasını değiştirmeniz oldukça mümkün. Özellikle günümüzde birden fazla avize modeli mevcut durumda. Birbirinden farklı renkti avizeler ile odanıza yeni bir atmosfer katabilirsiniz.

Ahşap Dokunuşlar

Ahşaplar, evi güzelleştirmenin püf noktaları arasındadır. Gerek ahşap süslemeler ile gerekse ahşap askılıklar, raflar veya ahşap sandalyeler ile evinizin havasını bir anda kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Küçük veya büyük, ahşapları evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Ahşapları dilerseniz kendinizde boyayabilir ve yeni görüntüler elde edebilirsiniz. Ahşaplardan kendi tasarımlarınızı yapmak oldukça keyifli bir aktivite haline bile dönüşebilir.

Bitkisel Dokunuşlar

Şüphesiz bitkileri sevmeyen pek yoktur. Bitkiler, evi güzelleştiren aksesuarlar içerisinde yer almaktadır. Evinize alacağınız bitkilerinizi hem yetiştirebilir hem de dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Böylelikle hem evinizi görsel olarak güzelleştirmiş olursunuz hem de bir bitkiyi yetiştirmiş olursunuz. Dilerseniz hoş kokulu çiçekler yetiştirin, dilerseniz yemeğinizde bile kullanabileceğiniz bir fesleğen yetiştirin dilerseniz kaktüs yetiştirin. Tercih tamamen size kalmış durumda.

İpteki Güzellikler

Evi güzelleştirmek için yapılabilecek çalışmalar arasında ip kullanarak yapılabilecek çalışmalar bulunmaktadır. Örneğin: ipe asacağınız fotoğraflar ile odanızı süsleyebilirsiniz. Veya kağıtlardan kendiniz üç boyutlu şekiller yaparak iplere asabilir ve odanıza süs oluşturabilirsiniz. İpleri boyayarak yeni çeşitlerde yapabilirsiniz. Tamamen sizin fikrinize dayanan bu aksesuarda, malzemeleri istediğiniz gibi seçebilir ve duvarlarınıza ipler asarak odalarınızı güzelleştirebilirsiniz.

 

Fotoğraf Galerisi

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git