Evimi Güzelleştirmek İçin Neler Yapabilirim

Evimi Güzelleştirmek İçin Neler Yapabilirim
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Evinizin her zamanki görüntüsünden sıkıldıysanız, evimi güzelleştirmek için neler yapabilirim diyorsanız; uygun fiyatlı dekorasyon önerilerimize göz atmalısınız. Günümüzde özellikle ev dekorasyonunda farklı renkler, dokular sıklıkla kullanılmaya başlandı. İlginç tasarım fikirleri ile oldukça uygun maliyetli ürünler elde edebilmek mümkün hale geldi.

Meyve Kasaları Kitaplığa Dönüşüyor

Pazardan, marketten aldığınız meyvelerin kasalarını ev dekorasyonunda kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle salon duvarında hoş bir kitaplığa ihtiyaç duyanlar için oldukça faydalı olacak bu tasarımda, kasalar temizlenir ve evin dekorasyonuna uygun renklerde boyanır, kasalar asimetrik olarak duvara monte edilir. Kasaların içerisine kitapların yanı sıra çeşitli biblolar da yerleştirilebilir. Evimi güzelleştirmek için neler yapabilirim diyenler için daha farklı tasarım fikirleri de mevcuttur.

Deterjan Kutularını Doğaya Bırakmayın

Bitmiş deterjan kutularını doğaya hapsederek çevre kirliliğinin oluşmasını istemeyiz. Vazolar, evi güzelleştiren aksesuarlar içerisinde en başta gelmektedir. Bu sebeple bitmiş deterjanların kutularını vazo yapımında kullanmak mümkündür. Deterjan kutusunun üzerindeki kâğıtlar çıkarılır, kapak kısmı kesilir ve kutu tamamen sprey boya ile boyanır. Evi güzelleştirmenin püf noktaları arasında birbirine uyumlu renkler tercih etmek yer almaktadır. Kutunun boyası kuruduktan sonra üzerine çeşitli boncuklar yapıştırılabilir. Bu sayede çiçekleriniz için oldukça uygun fiyatlı ve değişik vazolar hazır olacaktır.

Eskimiş Kazaklar Yastık Kılıfı Oluyor

Salon dekorasyonunda koltuk yastıkları önemli bir yere sahiptir. Çünkü her daim açıkta ve göz önündedir. Koltuk takımına uygun renk ve desenlere sahip yastıklar, ev dekorasyonunu daha güzel hale getirecektir. Evimi güzelleştirmek için neler yapabilirim diyenler için eski kazaklar gün yüzüne çıkıyor. Eski kazaklarınızın sağlam kısmını kullanarak yastıklarınıza yeni kılıflar yapabilirsiniz.

Fotoğraflar Albümlerde Saklı Kalmasın

Güzel anların ölümsüzleştirildiği fotoğraflar albümlerde sararmasın. Evinizi güzelleştirecek harika fikirler arasında ipe dizilmiş fotoğraflar yer almaktadır. Salonda ya da yatak odasında boş bir duvara iki çivi çakarak arasına bir ip gerebilir ve en güzel fotoğraflarınızı küçük mandallar yardımıyla bu ipe asabilirsiniz.

Çizim Yeteneğinizi Geliştirin

Çizim yeteneğine sahipseniz, özellikle koridor kısmında yer alan boş duvarlara çeşitli tablolar asmak yerine, farklı resimler çizebilirsiniz. Özellikle rustik tasarıma sahip evlerde duvara çizilmiş resimler oldukça hoş görünmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git