Mobilya Dekorasyon

Evinize hava katacak 6 dekorasyon fikri

15.05.2021
100

Eviniz için bir dekorasyon güncellemesi düşünüyorsanız, ancak sınırlı bir bütçeniz varsa ve zamanınız azsa, doğru yerdesiniz. Başlamanıza …

Evinize hava katacak 6 dekorasyon fikri

Eviniz için bir dekorasyon güncellemesi düşünüyorsanız, ancak sınırlı bir bütçeniz varsa ve zamanınız azsa, doğru yerdesiniz. Başlamanıza yardımcı olacak 6 oda dekorasyonu fikri derledik.

Morun gücü

Yeni aksesuarların değiştirilmesi mevcut renk düzeninizi değiştirebilir. Hafif bir lavanta tonu bu odanızı serinletirken, pembe renkte yastıklar ve biraz daha koyu tekli koltuk ile tam da doğru miktarda ışığı yakalayacaksınız.

Katlabilir sehpa

Katlanabilir sehpalar, odanızdaki renk paletine göre seçilebilir ve dilediğiniz gibi evin etrafında hareket ettirmek kolaydır. Bir koltuğun önünde çok sevimli görünebilirler.

Çiçek köşesi

Odanızdaki bir köşeyi, sevimli bir bahçeye dönüştürerek çalışmaya başlayın. Küçük bir masayı ufak tefek değişikliklerle dönüştürebilir ve çeşitli renklerdeki saksılar ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çalışma köşesi

Evinizin en güneşli bölümüne katlanabilir bir masa yerleştirerek kendi ev ofisinizi oluşturun. Katlanabilir masa olması, çalışma yapmadığınız zamanlarda daha iyi bir görünüm açısından önemlidir.

Peluş Halı

Yüksek tüylü halılar, bugünlerde hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor, çünkü rahatlığı onu trend haline getirmeye yetti.

Mevsimsel dokunuşlar

Tavana yakın bir dizi çiçek odanıza harika bir hava katacak. Odanızdaki renk ağırlığını pastel renklerden yana seçerseniz, yaz mevsiminin o harika havasını odanızda yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.