Gardolap Modelleri ve Fiyatları

Gardolap Modelleri ve Fiyatları
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Yatak odası denildiği zaman gardolap modelleri ve fiyatları mutlaka düşünülüyor. İşte bu nedenle sizlere hem birbirinden kullanışlı gardırop modelleri hakkında bilgi vermek hem de ekonomik fiyatıyla en uygun olarak satışını gerçekleştirmek adına hakkında bilgiler sunmak gerekmektedir. Böylelikle her açıdan aradığınız kullanışlı ve de hesaplı gardıroplara rahatlıkla sahip olabileceksiniz.

Sürgülü Gardıroplar

Sessiz açılıp sessizce kapanabilir olması bakımından sürgülü gardırop modelleri sıkça kullanılan modeller arasında geliyor. Sürgülü yapısıyla ayrıca gürültüleri de kesinlikle önlemekte ve ani çarpmaları da her yönden kontrol altına almaktadır. Bu da son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam ediyor.

4 Kapaklı Gardıroplar

Dört kapaklı gardırop modelleri de her yönden dikkat çekmektedir. Ortada ikiz ayna uygulamasıyla uykudan uyandıktan sonra üstünüze başınıza çekidüzen verebilirsiniz. Bu bakımdan oldukça kullanışlı modeller arasında gelmektedir.

5 Kapaklı Gardıroplar

Beş kapaklı gardolap modelleri sıkça tercih edilmektedir. Üstelik sürgülü beş kapaklı gardıroplar daha da tercih edilmektedir. Stoplama özelliği ve de fren mekanizması sayesinde her yönden fark yaratmaya devam eden gardırop modeli tüm bu nitelikleri baz alınarak kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin eşsiz olmayı sürdürmektedir.

Fiyatlar

Gardıroplar her yönden ekonomik olmaya devam eden fiyatlarıyla fark yaratmaktadır. %10 kdv indiriminin yanı sıra ekstra indirim fırsatlarıyla siz de yatak odanıza en uygun gardolap fiyatı alabileceksiniz. Üstelik uygun ödeme koşullarına dayanarak her yönden kaliteden kesinlikle taviz vermeksizin müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılama amacı güdülmektedir.

Mobilya Festivaline Özel İndirimler

Aralık ayına özel mobilya festivaline özel indirim fırsatlarıyla her yönden gardırop modellerine dayanarak kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin aradığınız modellere ulaşabilirsiniz. Üstelik ekonomik olmaya devam eden yönü ve devlet destekli %10 katma değer vergisine dayanarak kaliteden kesinlikle ödün verilmeden sunulmaktadır. Böylelikle her anlamda tüm yenilikleriyle birbirinden cazip ekonomik fiyatlarıyla sunulmaktadır. Böylelikle her yönden kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlarıyla gerçekten de tüm ürünlere anında rahatlıkla ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Bütün bunlar da son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git