Mobilya Dekorasyon

Genç Odası Dekorasyonunda Duvar Dekorasyonu

13.08.2019
169
Genç Odası Dekorasyonunda Duvar Dekorasyonu

Bu yazımızda gençler için marjinal duvar kâğıtları konusunda bilgiler verecek ve kadın ile erkek duvar kâğıtları arasında nasıl seçimler yapılabileceği, bu duvar kağıtlarının dekorasyonu üzerine önerilerde bulunacağız.

Yatak odası duvar renkleri, gençlerin zevklerine ve hobilerine göre çeşitli şekillerde sunulmaktadır. Bazı gençler marjinal duvar kâğıtlarını severken bazıları düz ve klasik duvar kâğıtlarını seçebilmektedir. Yatak odası duvar renkleri, odada bulunan eşyalarla uyumlu olmalıdır.

Kadınlar marjinal duvar kâğıtları konusunda oldukça açık görüşlülerdir ve yatak odası duvar renklerini bazen rengârenk bazen de düz renklerle dekore edebilmektedir.

Erkek duvar kâğıtları genellikle mavi olarak düşünülse de beyaz motifleri olan siyah duvar kâğıtları da oldukça karizmatik bir hava vermektedir. Erkekler bu konuda çok kısıtlı olduğu için biz genç erkekler için farklı alternatifler sunacağız.

Erkek duvar kâğıtları

Erkek duvar kâğıtları

Erkek Duvar Kâğıtları

Erkek duvar kâğıtları, günümüzde oldukça çeşitli şekillerde üretilmektedir. Marjinal duvar kâğıtları arasından en çok tercih edilenler tabi ki 3 boyutlu erkek duvar kâğıtlarıdır. Bazen devasa bir balık olarak, gördüğünüz anda irkilmenize sebep olan marjinal duvar kâğıtları, bazen sizi uçsuz bucaksız bir şekilde içine çekerek hipnotize olmanıza sebep olur. Marjinal duvar kâğıtlarının rengi çok önemli değildir. 3 boyutlu olması sayesinde sizi odanızdan farklı bir alana götürdüğü için odanızdaki mobilyalar ile uyum içerisinde olması gerekmez. Her renge ve her ortama uyum sağlayan marjinal duvar kâğıtları, yatak odası duvar renkleri arasında kararsız kalanlar için en pratik karar olabilir.

3 boyutlu erkek duvar kâğıtları, her odaya ve her mobilyaya uyum sağlayabildiği gibi odanıza giren herkesi kendine hayran bırakacak ve içinizdeki marjinalliği tüm odanıza yansıtan bir ayna görevi görecektir. Adeta sizin için tasarlandığını düşüneceğiniz marjinal duvar kâğıtları, odanıza yapıştırdıktan sonra odanızdan çıkmak istemeyeceğinize eminiz.

marjinal duvar kâğıtları

marjinal duvar kâğıtları

Marjinal duvar kâğıtlarının yanı sıra, yatak odası duvar renklerinden memnun olan fakat duvarları hobilerini de yansıtsın isteyen gençler için pek çok erkek duvar kâğıdı mevcuttur. Yatak odası duvar renkleri aynı kalsın ama ek olarak biraz beni, biraz hobilerimi de yansıtsın isteyen erkekler odalarındaki eşyalar ile yatak odası duvar renklerini uyumlu hale getirebilirler. Bu şekilde hem asil hem karizmatik bir genç odasına sahip olmak mümkündür.

Erkek duvar kâğıtları içinde en asil ve sizi en karizmatik gösteren renk siyahtır fakat siyah renk odayı biraz boğabilir bu bakımdan; biz daha çok odanıza, mobilyalarınızla uyumlu bir renk kullanmanızı, daha sonra siyah duvar stickerları ve siyah oda süsleri ile yatak odası duvar renklerini dekore etmenizi öneriyoruz.

Bu konuda; istediğiniz yatak odası duvar renkleri üzerine yapıştıracağınız, siyah stickerlar ile kullanacağınız siyah bir avize odanıza ihtişam katacaktır. Siyah erkek duvar kâğıtlarının yanında, siyah mumluk ve siyah saksı odanıza uygulayabileceğiniz en iyi dekoratif ürünlerdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.