Mobilya Dekorasyon

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2021

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2021

Banyo tasarımı konusun da sıradanlığı bozmak isteyenlere önerebileceğimiz banyo modellerinin başında birbirinden özel renkli banyo tasarımları gelmektedir. Sizler için birbirinden modern ve farklı tasarımları göz kamaştıran banyo modellerini bir bir sıralıyoruz, fikir alması, evlerinizde tasarıma dönüştürmesi sizlere kalmış duruma…

1. Parıltılı Duvar Kâğıtları

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri

Krem banyo tercih etmekten hoşlananlar için şahane bir banyo tasarımı sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Banyosu ağır bir görüntüye bürünsün isteyenler için açık renkli banyolar, istenen görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Işıltılı duvar kaplamalarından yaralanarak ve krem rengine en çok yakışan kahve tonlarının bütünleşmesi ile oluşan banyo dolapları ile sizlerde şahane bir banyo dekorasyonu‘na sahip olabilirsiniz.

2.Çiçekli seramikler ile banyolar renklensin

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-1

Orkide çiçeğinin zarifliğini banyolarınıza taşımaya ne dersiniz? Orkide pembesinin loş ışığı banyolarınıza ilham olmaya geliyor. Banyo keyfinizi katlayacak ve banyodan çıkmak istemeyeceğiniz bir tasarıma sahip olabilmek için sizlerde çiçek desenlerinden oluşan seramikleri tercih edebilirsiniz.

3.Banyonuzda yeşil rüzgârı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-2

Farklı renklerden oluşan banyolar bu sezonun en popüler modelleri, özellikle yeşil ve krem uyumu ortaya göz alıcı tasarımlar çıkartmaktadır. Sizlerde banyonuzda yer alan seramikleri ve banyo dolaplarını yeşil renginden yana tercih ederek hayal dahi edemeyeceğiniz şıklığa kolayca kavuşturabilirsiniz. Banyo dolaplarınızdan tutunda yer döşemelerinize kadar yeşilin hâkimiyetini banyonuzda muhafaza edin.

4. denizi andıran tasarımlar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-3

Kendini her mevsim bir deniz kenarındaymış gibi hissetmek isteyenler için; şahane bir tasarım karşınızda. Berrak sulardan ilham alınarak banyolarınıza renk katan tasarımlar oldukça göz alıcı bir şıklığa sahip. Turkuaz mavisi ve beyaz renkli seramikleri kullanarak sizlerde banyolarınızda şahane bir görüntüye sahip olabilirsiniz

5. klasik modern banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-4

Banyonuzun ferah ve geniş görünmesi için mutlaka dekorasyon kısmında aynalar yer verin. Çeşitli dolaplar ve çamaşır makinesi de içine alan derli toplu alanlar modern banyoları ortaya çıkartmaktadır.

6.Kullanışlı banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-5

Jakuzi keyfi ile banyodan çıkmaz istemeyecek ve duvara monte edilen cam raflar ile çok kullanışlı banyolara sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği pratik olan banyolar için sizlerde duvara raf detaylarını düşünebilirsiniz.

7.romantik banyo tasarımı:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-6

Kırmızı renginin banyolarda hakim olmasını tercih edenlerdenseniz sizler de kırmızı renkli ve desenli seramikleri tercih ederek büyüleyici bir banyo tasarımlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Uzun bir küvet hemen yanı başında klozet ve lavabo dar banyoları bir anda farklı görüntüye taşıyabilmektedir.

8. Otantik banyo şıklığı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-7

Otantik banyo hayali kuranlar için şahane fikirler burada. Banyonuzdaki seramikleri çiçek motiflerinden yana seçerek sizlerde fraklı bir ortama sahip olabilirsiniz. Lavabonuzu hemen küvetin yanı başında dizayn ederek farklı bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

9.Hareketli banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-8

Banyo tasarımınızı hareketlendirmek için yine duvarlarda kullandığınız seramikler çok önemlidir. alta ve üst taraflara daha minik seramikler kullanarak istediğiniz hareketi kolayca yakalayabilirsiniz. Banyo aydınlatmanızı sıra dışına kullanarak sarkan top avizeler halinde yaparsanız göz alıcı banyo tasarımına sahip olabilirsiniz.

10. banyolarda saray şıklığı.

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-9

Tüm banyonuzu baştan sona vişneçürüğü seramikleri ile döşemeye ne dersiniz? Çeşitli aksesuarlar ile banyonuzun rengini farklı yönlere çekebilirsiniz. Bunun için duvarlarda bulunan dev aynalar oldukça önemlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.