Mobilya Dekorasyon

Göz Alıcı Banyo Tasarımları 2021

Göz Alıcı Banyo Tasarımları 2021

Her ne kadar şıkta olsa klasik banyolardan sıkıldıysanız ve daha orijinal fikirler arıyorsanız sizler için uzun araştırmalar yaparak bulduğumuz birbirinden güzel tasarım fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Bu objeleri uygun şekilde kullandığınız takdirde banyonuzun havası tamamen değişecektir.

Muhteşem Dekoratif Ürünler

Harika bir banyo tasarımı yapmak için tabii ki kullanacağınız dekoratif ürünler büyük önem taşıyor. Banyonun görsel bütünlüğünün tam olmasına da özen göstermeniz şart.

Bisikletten Banyo Tezgâhı

goz-alici-banyo-tasarimlari-1

Bisikletin banyo tezgahı olarak kullanılabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Sizde böyle bir banyo dekorasyonu yaparak özellikle çocuklarınızın gönlünü fethedebilirsiniz. Bisikletin selesini ister havlu isterseniz de diğer banyo malzemelerini koymak için kullanabilirsiniz. Bu dekorasyonu eski bisikletinizden faydalanarak kendiniz de yaratabilirsiniz.

Akvaryum Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-2

Balık bakmayı seviyorsanız bu lavabo tam size göre. Banyo tezgahının üzerine kuracağınız bu lavaboda rahatlıkla balık besleyebilirsiniz. Balıkların bakımını yapabilmek ve beslenmelerini sağlamak için lavabonun iki yanında bulunan plastik kapaklardan faydalanmanız mümkün.

Ferah Bir Banyo

goz-alici-banyo-tasarimlari-3

Yarı ahşap yarı mermer yüzeyiyle dikkat çeken bu harika banyo, dev bir ayna sayesinde olduğundan çok daha büyük görünmeyi başarıyor. Geniş bir duşa kabin sayesinde duştan hiç çıkmak istemeyecekseniz.

Cam Küvet

goz-alici-banyo-tasarimlari-4

Suyun adeta boşlukta duruyor gibi görünmesini sağlayan bu cam küvet ile herkesi kıskandıracak bir banyo tasarımına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz içinde oyuncak ördekler yüzdürerek çocuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Banyo

goz-alici-banyo-tasarimlari-5

Dilerseniz sadece duş alabileceğiniz bir duşa kabin ve dilerseniz içini doldurup keyif yapabileceğiniz bir küvete sahip olan böyle bir banyo ile günün tüm yorgunluğunu üzerinizden
atabilirsiniz.

Cam Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-6

Modern banyo tasarımlarından hoşlanıyorsanız bu cam lavabo tam da ihtiyacınız olan görüntüyü sağlayacaktır. Kenarından mermer bir parçaya sabitlenen bu lavabo evinizin en orijinal dekoratif ürünlerinden biri olmayı başaracaktır.

Arktik Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-7

Banyonuzda buz kütlesi varmış hissini yaşamak isterseniz böyle bir lavabodan faydalanabilirsiniz. Adeta çatlak bir buz kütlesi gibi görünen bu lavabo pürüzsüz mermer yüzey sayesinde belirginleşiyor.

Şeffaf Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-8

Adeta havada duruyor gibi görünen bu lavabo ile ışığın yansıma ve kırılmalarını sergileyerek banyonuza zarif bir hava katacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.