Halı Modelleri Merinos

Halı Modelleri Merinos
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 157 kez okundu.

En göz alıcı halı modelleri merinos güvencesiyle tüm Türkiye’ye satış noktaları üzerinden sunuluyor. Üstelik sezon sonu indirim avantajlarından yararlanarak kesinlikle satın alabilme imkanına sahip olmanızı sağlamakta olup her bakımdan eşsiz nitelikleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam eder. Üstelik kesinlikle garantili işçilik anlayışına dayanarak sizlerle buluşturulmaktadır.

Adore

Halı modelleri arasında en çok merak edilenler arasında gelen Adore modeli ekru ve bej renkleriyle birlikte salonlarınızı süslemeye devam edecek. Üstelik ortadan madalyonlu tipik Uşak halısı modeli olarak yenilikçi anlayışın klasik dokuyla yeniden sentezlendiğini de her yönden görmek mümkün.

Valeri

Geometrik motifi ve Çin bulutundan ilham alınarak oluşturulmuş minyatürvari yapısıyla dikkat çeken halı modelidir. Halının her bakımdan aradığınız renkler ile özellikle klasik dekorasyon fikirleri için gayet şık bir zenginlik katacağını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Üstelik uygun fiyatıyla her daim hesaplı olmaya devam ediyor.

Efes

Stilize bitkisel motifler, zencerek motifi ve baklava dilimleri gibi denenmiş birbirinden sıra dışı değişik uygulamalarıyla tam da antikiteye çağrı niteliği taşıyor. Antik Yunan ve Roma odalarını da süslemiş olan halı modelinin tüm yönleriyle klasik motiflerinden esinlenerek yeniden karşımıza çıkarıldığını görmek mümkün. Üstelik merinos halı fiyatları olarak gayet hesaplı alışveriş sunması bakımından da tercih edilme noktasında ilk sıralarda.

Palet

Rengarenk halı modelleri arayanların olmazsa olmaz tercihi arasında gelen bu model, özellikle 20. yüzyılla birlikte giderek yaygınlık kazanan Art Nouveau sanat akımının çizgisinde hazırlanmış. Kelebekler, papatyalar, menekşeler, arabalar, uçan at, sürrealist resimler ve daha birçok çizimlerle merinos halı modellerinin en çok beğenilenleri arasında gelmektedir. Evinde retro tarz isteyenlere ya da avangart tasarım arayanlara özel üretildiğini kesinlikle söylemek gerek.

Therapy

Evinizi natürel terapi ortamına dönüştürmek istemez misiniz… Doğa manzaralarının perspektifi arttırılarak geliştirilmiş halı geleneksel zencerek ve üçgen motifleriyle adeta doğal terapist olma özelliği taşımakta. Böylelikle her açıdan sizlerin beğenisine sezon sonu indirimleriyle sunulmaktadır. Bu da tamamen kaliteden bir an dahi taviz verilmeksizin sizlerin satın alabileceğiniz fiyat aralıklarını sunmaya devam etmesi bakımından gayet önemlidir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git