Mobilya Dekorasyon

Her tasarım tarzı için 10 gri banyo

30.05.2021
149

Vakitsiz, klasik, sakinleştirici ve havalı. İster tam gri, ister en sevdiğiniz dekor için bir tuval inşa edin, bu gri banyolar gölgenin ne kadar …

Her tasarım tarzı için 10 gri banyo

Vakitsiz, klasik, sakinleştirici ve havalı. İster tam gri, ister en sevdiğiniz dekor için bir tuval inşa edin, bu gri banyolar gölgenin ne kadar dinamik olabileceğini kanıtlıyor.

Aynalar ve desenler

Dizayndaki çok tonlu duvar kağıdı ve büyük ayna, grinin hakikat kullanıldığında dinamik olabileceğini kanıtlıyor. Desenli duvarın yarattığı derinlik ve aynanın yansıması, daha geniş bir alanın yanılsamasını veriyor.

Mavi dokunuşlu gri

Daha açık gri banyolar için, koyu mavi vurgular parlaklığı dengelemek için harikadır. Tamamlanmış küvetin gece yarısı mavisi banyoyu birbirine bağlayarak doğal aydınlatılmış alana daha derin bir kıymet katıyor.

Derine in

Moda yöneticisi Trent Wisehart’ın konutundaki bu çarpıcı banyo, daha küçük bir alanda derinlik yaratan birçok gri tonundan tam olarak yararlanıyor.

Sıcak gri vurgular

Bu eşsiz, kütüphaneden ilham alan banyoda, geniş vintage kitaplar ve hoş sanat koleksiyonunu tamamlayan pencere çerçeveleri, kapı ve küvet üzerinde sıcak gri vurgularla davetkar bir alan yaratıyor.

Yaldızlı üslup

Sanatsal dokunuşlarla dolu bu banyo, monokromatik alana sofistike bir cazibe katan, altın rengi bir avize ile klasik bir Paris havasına sahip.

Taban odaklı

Minimalist ince bir görünüm arıyorsanuz, yeri banyonuzun önüne geçmeden odak noktanız yapın. Daryl Carter tarafından tasarlanan bu çağdaş banyoda, çizgili taş karolar yerin kolay dizaynını tamamlarken gözü aşağı çekiyor.

Tabir aynaları

Bu bohem Soho Loft’taki ana banyo, süslü, antik İtalyan aynalarını tamamlamak için kolay beyaz aksesuarlar ve kömür rengi karo taban kullanıyor.

Kırmızı dokunuşlar

Gri bir tasarım istiyor, fakat tam olarak emin değilseniz, bir renk patlaması kusursuz bir tahlildir. Koyu renk fayanslar ve gri taban, yalnızca kırmızı bir dokunuşla anında aydınlatılabiliyor.

Çiftlik meskeni tarzı

Çiftlik konutu tarzı, klâsik siyah beyaz banyoya rustik bir dokunuş katıyor, sakin ve rahat bir kaçış yaratıyor.

Küçük dokunuşlar

Bu restore edilmiş çiftlik konutunda, banyo çok kolay dokunuşlarla dönüştürüldü. Ahşap panelli duvarlar ve pencere çerçeveleri, düşük kontrastlı grilere boyandı, bu da eşsiz, orjinal yapıyı bu tarihi banyonun odak noktası haline getirmeyi başardı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.