İdea Koltuk Takımı Kelebek

İdea Koltuk Takımı Kelebek
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 171 kez okundu.

Yalınlıktan yana olanların değişmez tercihi idea koltuk takımı kelebek mobilya güvencesiyle satışa sunuluyor. Gayet rahat ve ergonomik olan koltuk takımında ceviz ağacının birinci sınıf işçiliği kullanıldı. Yine örme soft 32 dns sünger dokusuyla da oldukça rahat.

Yalın Renkler

Sade bir salon takımı arayanların tercihi olmaya devam edecek nitelik taşıyan İdea koltuk takımı yalın renklerin cevizle uyumlu bütünlüğünden hareket edilerek tasarlanmış durumda. İşte böyle olması yönüyle de her anlamda eşsiz yaklaşımlara dayanarak fark yarattığını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Üstelik her yönden ekonomik.

%36 İndirim Garantisi

Kelebek Mobilya’nın 2 yıl garanti kapsamındaki idea koltuk takımı %36 oranındaki net indirim fırsatıyla da göz doldurmaktadır. Her açıdan sizlerin beğenisine sunulan koltuk takımının ortada duran bu eşsiz yaklaşımlarıyla ekonomik olarak satın alınması mümkün.

%10 Enflasyon İndirimi

Ayrıca ekonomik açıdan %10 oranındaki kdv indirimini de hesaba katarsak neredeyse yarı fiyatına koltuk takımı sahibi olabileceksiniz. Üstelik mobilya sektörünün lider markalarından ilk sırada gelen Kelebek markasıyla… Elbette bu şıklık, bu konfor ve ekonomik fiyat güvencesi her açıdan salon takımınızı yenilemek için size bir işaret.

Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Cevizden ahşap ayakların temizliği kolaylaştıran yüksek tasarımı sayesinde siz de bundan böyle çok daha kısa sürede temizliği tamamlamış olursunuz. Bu sayede gerçekten de kaliteden bir an dahi taviz verilmeksizin her anlamda kaliteli ve de eşsiz yaklaşımına dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. Bütün bunlar da her açıdan fark yaratan unsurlarından biri olmaya devam etmesini sağlaması bakımından son derece önemli bir konudur. Tümüyle ortada duran bu özellikleri incelenecek olunduğu zaman her yönüyle tercihleriniz arasında gelecektir.

Geniş Mekan Anlayışı

Dar mekanların geniş gösterimi için de ideal olmaya devam eden kelebek idea koltuk takımı geniş mekan anlayışını yansıtmaya devam etmesi bakımından da karşımıza çıkan modellerden birisini oluşturmaktadır. Bu da onun her anlamda sıra dışı özelliklerini bizlerle buluşturması bakımından hem ekonomik hem de konforlu hem de ergonomiktir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git