Mobilya Dekorasyon

İder Bebek Odası

04.04.2021
381
İder Bebek Odası

28 yıllık deneyimle mobilya üreten İder Mobilya, ilk mağazasını 2003 yılında İstanbul’da açmıştır. Türkiye ve yurtdışında toplam 28 mağazası ile hizmet veriyor. İder bebek odası, yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünler ile eviniz için kaliteli, estetik, konforlu ürünler sunuyor.

Heyecanla beklediğimiz bebeklerimiz ailelerimizin en yeni üyeleri olarak korunmaya ve ilgiye muhtaçtırlar. Bebek odası seçiminde en küçük ayrıntı bile büyük önem taşımaktadır. En önemli nokta sağlığa zararlı olmayan maddelerden üretilmiş ürünlerin seçilmesidir. İder Mobilya bebekleriniz ve sizler için sağlıklı, konforlu, ergonomik çözümler sunarak hizmet veriyor.

Bebek Odası Takımları

Bebekler doğduklarından sonra yaklaşık 3 ay kadar ebeveynleri ile birlikte uyurken, 3 ay sonra kendi odalarında uyumaya başlarlar, bebekler için uyuyacakları ve kendilerini rahat hissedecekleri bir alan yaratmak, bebeklerin gelişimleri için çok önemlidir.

Bebek odaları için seçim yapılırken, sıcak renklere sahip, fonksiyonel ve sağlıklı ürünler seçilmelidir. Eğlenceli detaylara sahip olması gereken bebek odası takımları hem bebeğinizin rahatı hem de bebek eşyalarının korunup saklanması için fonksiyonel çözümlere sahip olmalıdır.

İster erkek ister kız çocuk için olsun İder Mobilya ile rüya gibi odalar yaratmanız mümkün. Seçeceğiniz hazır oda takımlarının yanında ayrı ayrı alabileceğiniz beşik, gardrop, şifonyer seçeneklerini kombinleyerek bebekleriniz için yaşam alanı yaratabilirsiniz.

2 yıl garantili lüks ve estetik ürünler sunan İder Mobilya’da siz ve bebeğiniz için mutlaka bir ürün vardır. Bebek odanız için ayrıca perde, halı ve diğer aksesuar seçimlerini de yapabileceğiniz mağazalarımıza tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Her bütçeye uygun ve cazip ödeme koşulları ile satış ve satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İder Mobilya ile evinize değer katacaksınız

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.