İder Country Yatak Odası

İder Country Yatak Odası
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Country dekorasyon tarzında yatak odası takımı arayanların en hesaplı alışverişle aradıkları yatak odası ider country yatak odası takımlarıyla sunuluyor. Gerçekten de tüm bu yatak odası takımları ekonomik, estetik ve modern tasarımlarla country dekorasyonun yeniden yorumlanmış sıra dışı modellerinden birisi olarak karşımızda yer alması açısından her yönden eşsiz olmayı sürdürmektedir.

Atlantis Yatak Odası

Her açıdan dikkat çeken şık bir yatak odası modeli olan bu yatak odasında ahşabın şıklığını ve karyolanın bitkisel motiflerle donatılarak her yönden kırsal yaşamı ayağınıza getiren eşsiz tasarımları fark yaratan özelliklerini oluşturmaya devam etmektedir. Tümüyle bu ortada duran yaklaşımlar bakımından da Atlantis yatak odasının fark yaratan eşsiz nitelikleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini belirtmek gerek.

Bolera Yatak Odası

Yatak odası modellerinden dikkat çeken ider bolera yatak odası siyahın ve beyazın eşsiz uyumuyla tasarlanmıştır. Şifonyerinin yalın ve ergonomik tasarımının yanı sıra gardırop ve komodindeki keskin çizgiler modern country yatak odası takımlarından birisi olduğunu her yönden sizlere sunmaya devam etmektedir. Bütünüyle Bolera yatak odası İder Mobilya’nın eşsiz yatak odası modelleri arasında gelmeye devam etmesi yönünden her anlamda fark yaratmaktadır.

İkaros Yatak Odası

Modern country yatak odası modellerinden birisi olan İkaros, sportif tasarlanmıştır. Bu yatak odasının farklı özelliklerdeki kumaş seçenekleri de her yönden country ider yatak odası takımları arasında gelmektedir. Öte yandan şık renk detaylarıyla karşımıza çıkan yatak odası takımının tamamen sıra dışı olmaya devam eden tasarımlarına dayanarak eşsiz yönleriyle bir arada bulunduğunu kesinlikle dikkate almak gerekmektedir. Bütünüyle ortada duran bu üst düzey yönlerine dayanarak her anlamda fark yaratan modeller arasında gelmeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Tüm bunlar da yatak odası takımının her açıdan fark yaratan özellikleridir.

Fiyatı

İder’in enflasyonla mücadele kapsamında sizlerle buluşturduğu yatak odası modelleri nakit alışverişlere özel %10 net indirim fırsatına sahip. Ayrıca devlet destekli %10 katma değer vergisi indirimi ve yine enflasyonla topyekûn mücadele indirimine dayanarak sunulan sıra dışı yönleriyle fark yaratmaya devam etmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git