İder Lara Koltuk Takımı

İder Lara Koltuk Takımı
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 168 kez okundu.

İder Mobilya’nın dikkat çeken koltuk takımı modellerinden ider lara koltuk takımı kendine has sadeliğiyle dikkat çekmektedir. Sadeliğinin verdiği şık bir tasarımla üretilmiş bu koltuk takımı odanızı geniş gösterebilmesi yönüyle de tercih edilmektedir. Koltuk takımında üçlü koltuk takımı ve bir adet berjer koltuk takımı İder Mobilya kalitesinin üretime verdiği hassasiyete dayanarak imal edilmektedir.

Ergonomik Tasarım

Bel ve sırt ağrılarına son vermek için en ideal koltuk takımlarından olan Lara koltuk takımı 28 dns soft örme kumaşlara sahip. Aynı zamanda font bölgesi ahşap iskeletlerle desteklenerek her yönden ergonomiden kesinlikle ödün verilmemiştir.

A Kalite

Kimyasal maddelerin kesinlikle kullanılmadığı ider lara koltuk takımı tavsiye edilen modeller arasında gelmektedir. Birinci sınıf işçilik imalatının farkıyla üretimi devam eden Lara koltuk takımının üstelik ücretsiz olarak kurulum & montaj hizmetleriyle sizlerle buluşturulduğunu da kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Sadeliğin Getirdiği Şıklık

Her zaman canlı renklerin şıklığı getirdiğini dile getirmek doğru olmaz. Sadelik de aslında başlı başına bir şıklıktır. İşte böyle düşünenlerin köşe takımı olmaya aday ider lara koltuk takımı fiyatı bakımından gayet hesaplı olmaya devam etmesi yönüyle tercihleriniz arasında gelecektir. Üstelik yüksek ayaklı tasarlanışıyla her yönden temizliği kolay hale getiren fonksiyonel özelliği bulunmaktadır.

Garantisi ve Taksit Seçenekleri

2 yıl garantisi bulunan koltuk takımının ücretsiz kurulum avantajına dayanarak sizlerle buluşturulmaya devam edilen modeller arasında geldiğini belirtmemiz gerekmektedir. 1+11 ay taksit imkanıyla satışı gerçekleştirilen Lara koltuk takımı enflasyonla mücadele indirimine dayanan indirimli fırsatları yönüyle de her açıdan dikkat çeken özelliklere sahip. Bütün bu ortada duran temel unsurlara bağlı olarak her anlamda garantili ve taksitli koltuk takımı en avantajlı imkanları neticesinde sizlere sunulan koltuk takımlarından biri olmayı sürdürüyor. Tüm bunlar da koltuk takımının başlı başına dikkat çeken özelliklerini oluşturmayı sürdürecektir. Ekonomik fiyat garantisine dayanarak her açıdan fark yaratan tüm bu nitelikler ışığında değerlendirilerek her zaman eşsiz koltuk takımı modellerinden birisi olmaya devam edegeldiğini kesinlikle ele almamız her yönden dikkat çeker.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git