Mobilya Dekorasyon

İder Mobilyalarıyla Çocuk Odası Farkı

03.04.2021
143
İder Mobilyalarıyla Çocuk Odası Farkı

Çocuk Odası mı istiyorsunuz? Sizin ihtiyacınız olan bütün çocuk odaları ucuz fiyatlar ve taksit imkani ile İder’de. İder Çocuk Odası size aradığınız her şeyin yanında kaliteyi ve güvenilirliği vermektedir bu sayede kısa zamanda tüketicilerin ilgi merkezine gelen firma kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

İder Mobilya Nasıl Bir Firma?

2003 de ilk mağazasını açan İder, İlk defa müşterilerine İstanbul Kazasker’de hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde  ise  Ülkemiz dahil yurtdışında da açtığı 28 mağazası ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli İder Çocuk Odası ve diğer ürünleriyle yılların tecrübesini sizlere sunmaktadır.

İder’ in Çocuk Odası Önerileri

İder’e göre az alanda çok ve büyük işler başarmak için birden çok fonksiyonu üstlenen mobilyalar tercih edilmeli ve yerleşim planı yaparken ışık dolaşımını artırmak ve ferahlık hissi için zemini olabildiğince boş bırakılmalı.

Çalışma, okuma ve uyuma alanlarını gerektiğinde dönüştürülebilecek şekilde planlanmalı.

Çocuğunuzun odası için mobilya seçimi yaparken ihtiyaca uygun bir dolap ve bazalı bir yatak seçilmesi hem size hem çocuğunuza avantaj sağlar. Yatak seçiminde bazalı modellerin tercih edilmesi kıyafet ya da eşyalar için ekstra bir depolama alanı yaratır.

Çocuk odasına kendiniz için bir koltuk koymayı ihmal etmeyin. Hatta yeriniz varsa açılıp kapanabilir bir kanepe de çok işinize yarayacaktır.

Odanın nasıl ışık aldığını kontrol edin. Odayı dekore etmeye başlamadan önce güneşin hangi taraftan doğduğuna ve gün içinde içerisinin nasıl ışık aldığına dikkat edin.

Örneğin ; Santos genç odasını hazırlarken gençlerin bütün ihtiyaçlarına dikkat ederken İder’in çocuk odası tasarımlarında da aynı şekilde ince eleyip sık dokuyacağına eminiz.

Bunca detaya dikkat eden İder uygun fiyatlı çocuk odaları ve taksit imkanıyla ailenizin bütçesini de

arsmıyor

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.