Mobilya Dekorasyon

İder Mutfak Masası Takımı

07.04.2021
280
İder Mutfak Masası Takımı

Türkiye ve yurt dışında bulunan 28 mağazası ile 2003 yılından beri hizmet veren İder Mobilya satış öncesi ve sonrası sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyuyor. Teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri sürekli takip ederek aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarım ve üretim yapan İder Mobilya, Türkiye’de mobilya sektöründe söz sahibi kuruluşlardan biri.

TV üniteleri, koltuk takımları köşe takımları, çocuk ve genç odası takımları, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünler ile bir evin ihtiyacı olan bütün mobilya seçeneklerine tek bir çatı altında ulaşabileceğimiz İder Mobilya, konforlu, sağlıklı ve zengin ürün çeşitliliği ile kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veriyor.

İkaros mutfak masası, Kyra açılabilir mutfak masası ve Kyra mutfak masası seçenekleri ile Mutfak Masası takımları sunan İder Mobilya, mutfağınızı kaliteli, rahat ve fonksiyonel alanlara dönüştürerek evinize değer katıyor. Özellikle ev kadınları için önemli olan mutfak ve mutfak mobilyaları sağlam, sağlıklı, konforlu ve fonksiyonel olmalıdır. Zamanlarının bir kısmını geçirdikleri mutfakta rahat etmek bütün kadınlarımızın hakkıdır. Aynı zamanda yorgun bir iş gününün ardından yemek yerken rahat ve konforlu olmak çalışan insanlar için de önem taşımaktadır.

Uygun fiyat ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren İder Mobilya’da müşterilerin beğenisine sunulan zengin kumaş ve renk seçeneklerine sahip mobilyalar ile , farklı ürünleri kombin yapmak çok kolay bir o kadar da zevkli.

Fabrika satış mağazası konsepti ile hizmet veren showroom’larında uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile müşterileri ile buluşan İder Mobilya’da her zevke ve her eve uygun mobilya bulmak mümkün. Sizleri de en yakın İder Mobilya mağazalarından birine davet ediyoruz.

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.