İkea Çalışma Odası

İkea Çalışma Odası
2 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Ofis çalışmaları, toplantılar, proje çizimleri vs. birçok konuda ikea çalışma odası modelleri İkea markası güvencesiyle satışa sunulmakta. Üstelik yeni yıla özel indirimli fiyatıyla sizlerle buluşturularak her açıdan daima kârlı çıkacağınız bir alışveriş imkanını sizlere sunmayı sürdürmektedir. Böylece her anlamda gerçekten de eşsiz yenilikleri bir araya koymaya devam ediyor.

Çalışma Odası Takımı

Tamamen yerli üretime dayanan sandalye, çalışma masası, ofis dolapları ve raf sisteminden oluşan çalışma odası bütün çalışmalarınız için uygun ölçülerde üretilmiştir. E1 kalite üretimindeki standart yönüyle de kesinlikle kansere yol açmaz.

Geniş İç Mekan

Çalışmalarınızı özgürce yapabilmenize imkan tanıyan geniş iç mekan anlayışından hareket edilerek tasarlandığından dolayı her bakımdan dikkatleri üzerine çeker. Üstelik tüm yenilikler baz alınarak daha hızlı bir çalışma ortamının tesis edilmesi için fonksiyonel takımıyla dikkat çekmektedir.

Kullanışlı Mobilyalar

Ofis mobilyaları arasında yer almakta olan ikea çalışma odaları kullanışlılığıyla fark yaratmaktadır. Projeler ve dokümantasyon işlemler için kolaylıkla çalışmaya elverişli olan mobilya anlayışından hareket edilerek gerçekten de dikkat çekmektedir. Tüm bunlar da her yönüyle dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürmekte olan yaklaşımlar arasındaki yerini koruması bakımından değerlendirildiğinde son derece önemli bir konudur.

Ekonomik

Üstelik gayet ekonomik fiyatıyla da her anlamda dikkatleri üzerine çeker. Yine yıl sonuna özel makul fiyat anlayışından hareket edilerek satışı gerçekleştirildiği için her bir müşterinin beklentilerini karşılayacak çalışma odası olmayı sürdürür. Tamamen yerli üretim ve a kalite işçilikle tasarlanmış olduğundan dolayı farkını ortaya koymaya devam eder.

İkea Garantisi

İkea Türkiye’nin garantili satışıyla sizlerle buluşturulan çok yönlü çalışma odaları tam 2 yıl üretim ve işçilik hatalarına karşı garanti altında. Bunun yanı sıra çalışma odası fiyatı ikea markasının sezon sonu indirim fırsatlarından yararlanarak kdv indirimiyle birlikte birçok indirimlerle satışı gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her yönden dikkatleri üzerine çekmeye devam ederek farkını yansıtır. Tüm bunlar da onun ayrıcalık taşımaya devam eden sıra dışı yenilikçi yapısını bir arada tutması bakımından gerçekten de son derece önemli bir konuyu her anlamda temsil eder.

 

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git