İkea Kitaplık

İkea Kitaplık
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 171 kez okundu.

Sizde kitaplarınızı depolamak ve bu işlemi yaparken de depoladığınız alanın şık olmasını istiyorsanız; ikea kitaplık çeşitleri ile bunu sağlayabilirsiniz. Yazımızın devamında belirtilen kendinize en uygun modeli tercih edebilir ve kitaplarınızı sıralamaya başlayabilirsiniz.

Siyah Brimnes

Siyah bir kitaplığa sahip olmak istiyorsanız Ikea kitaplık modellerinden biri ola Brimnes sayesinde bu oldukça mümkün. Kitaplık ölçüleri: genişlik 60 cm, derinlik 35 cm ve yükseklik 190 cm’dir. Ayrıca raf için maksimum yük 25 kilogramdır. Kitaplığın ayarlanabilir rafları sayesinde depolama alanlarınızı kendinize göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca kitaplık, kendiliğinden kapanan iki çekmeceye sahiptir.

Doğallık Arayanlara: Hemnes

Kitaplarınızı depoladığınız alanın doğal gözükmesini istiyorsanız, Ikea kitaplık modellerinden biri olan Hemnes kitaplık tam size göre. Kitaplık, masif ahşap doğal bir görünümü sağlamaktadır. Kitaplık ölçüleri: genişlik 90 cm, derinlik 37 cm ve yükseklik 197 cm’dir. Aynı zaman da ayarlanabilir raflar ile kişiselleştirilmiş depolama alanları sağlamaktadır ancak denge için raflardan biri sabittir. Eğri zeminler için ayarlanabilir ayaklara sahiptir.

Beyaz Billy

Sadelik arayanlar için Ikea kitaplık Billy çeşidi ile bu mümkün. Beyaz renge sahip Billy kitaplık ile sade bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kitaplık ölçüleri: genişlik 80 cm, derinlik 28 cm ve yükseklik 202 cm’dir. Ayrıca raf için maksimum yük 30 kilogramdır. Rafların ayarlanabilirliği ile kişiselleştirme mümkündür.

Liatorp ile Şıklık

Ikea Liatorp kitaplık ile şıklığı evinize getirebilirsiniz. Özellikle eğer açık kitaplıkları sevmiyorsanız bu kitaplık sahip olduğu kapaklı yapısı ile tam size göre. Beyaz renkli bu sade ama şık kitaplığın ölçüleri: genişlik 96 cm, derinlik 37 cm ve yükseklik 214 cm’dir. Ayrıca raf için maksimum yük 35 kilogramdır.

Yüksek Kapasiteli Kitaplık: Billy

Eğer birden fazla rafa sahip geniş bir kitaplık ihtiyacınız varsa Ikea Billy kitaplık kullananlar arasında yerinizi alabilirsiniz. Bu geniş kitaplığın ölçüleri: genişlik 200 cm, derinlik 28 cm ve yükseklik 202 cm şeklindedir. Kitaplığınızın sahip olduğu raf aralıklarını kendinizin ayarlayabilmesi de oldukça mümkün. Sizde geniş, beyaz ve şık bir kitaplık tercih etmek istiyorsanız bu kitaplık tam size göre.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git