Mobilya Dekorasyon

İlham Veren Kitaplık Dekorasyon Fikirleri

11.10.2021
13
İlham Veren Kitaplık Dekorasyon Fikirleri

Asılı duran kitaplar

ilginç kitaplık modelleri 2016

ilginç kitaplık modelleri 2016

Sevdiğiniz kitaplarınız ile evinize farklılık katabileceğiniz son derece dekoratif bir kitaplık fikri, örnekte gördüğünüz gibi asılı duran kitaplar evinizde çok şık bir o kadar ilgi çekici bir düzenleme olabilir.

Merdiven altı kitaplık 

merdiven altı kitaplık dekorasyonu

merdiven altı kitaplık dekorasyonu

Merdivenli evler için yapılabilecek en akıllıca düzenlemelerden biridir merdiven altı alanı en verimli şekilde değerlendirmek. Önceki yazılarımızda birbirinden ilgi çekici merdiven altı dekorasyon fikirlerine yer vermiştik, ancak aralarında en şık ve modern bir görünüme imkan sağlayan kitaplık olarak değerlendirme fikirleri diyebiliriz.

Harf şeklinde kitaplıklar 

harf şeklinde kitaplık

harf şeklinde kitaplık

Modern dekorasyon seven kitap tutkunları için dekoratif bir kitaplık modeli, harf şeklinde tasarlanan renkli kitaplık bulunduğu alanda son derece ilgi çekici. Ev için pek uygun bir tasarım olmasa bile modern ve renkli ofis dekorasyonları için değerlendirilebilir bir fikir bizce.

İlginizi Çekebilir : 16 Dekoratif Yatak Başı Kitaplık Önerisi

Çerçeveden kitaplık 

çerçeve kitaplıklar

çerçeve kitaplıklar

Kitapseverlerin yaratıcı kitaplık tasarımları arasında oldukça orjinal bir fikre rastladık, büyük çerçevelerden dekoratif kitaplıklar.. Farklı ebatlardaki büyük çerçeveler arkalarına kitapların sığabileceği kadar raf üzerine monte edilmiş ve ortaya bu şık görünüm çıkmış.

FOTO GALERİ / İlham Veren Kitaplık Dekorasyon Fikirleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.