Mobilya Dekorasyon

İpek Antre

08.04.2021
196
İpek Antre

Antre evin giriş kısımlarındaki koridorlara verilen isimdir. Samimi bir karşılama adına giriş bölümünün çekici ve en iyisi olması için antrenin dekorasyonunun güçlü olması gerekir. İlk intibanın mühim oluşu,son zamanlarda insanların evin antre kısmına özen göstermelerine sebep olmuştur. Antre dekorasyonları da hem bu özellikleri sağlayabilmesi hem de evin geneliyle uyum içinde olması gerektiğinden aslında pek de kolay değildir.


Halı                                                                                                                                              İpek mobilya halıları oturma odaları,salonlar,yemek odaları için kullanılabildiği gibi hol için de kullanılabilir. Boyutları arttıkça fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hol giriş koridoru  anlamına geldiğinden uzun ve ince halılar ya da kilim çeşitleri,kalın ve büyük halılardan daha tercih edilebilir seçeneklerdir. Gösterişli girişler iyi intiba adına önemlidir,mobilyalarınızı,ayakkabılıklarınızı ya da portmantolarınızı sade seçip halıyı desenli seçebilirsiniz.  Halı koleksiyonlarını incelediğimizde Lavida kategori ürünler 98 TL’dir. Boyutları 80×150’dir. Alaçatı kategorisindeki halıların boyutları da Lavida kategorisindekilerle aynıdır,fakat Lavida kategorisindeki halıların hav yüksekliği 13 mm iken Alaçatı kategorisindeki halılar 9 mm’dir. Halılar 8 renkli tezgahta %100 akrilik yün tuşeli iplikle dokunurlar ve 24 ay garantilidirler.


Portmanto
Portmantolar antreyi derin ve geniş göstermek amacıyla kullanılan mobilyalardır. İpek Mobilya Capris Portmanto ve Seta Portmanto olmak üzere 2 çeşit portmanto satışı yapmaktadır. Seta Portmanto ürün içeriğine baktığımızda 2 renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Genişliği 120 cm,derinliği 37 cm ve yüksekliği 192 cm şeklindedir. Suntalamdan üretilen bu portmanto 2 adet kapağa sahiptir. Ayriyetten ayakkabılık masrafına girmenize gerek kalmadan,portmantonun içerisindeki rafları ayakkabılık olarak kullanabilirsiniz. Ürünün askılıkları merdiven şeklinde olduğundan zigzag şeklinde kıyafetlerinizi asabilirsiniz,böylece giysileriniz üst üste gelmeyecektir. Hem şık hem zarif bir portmanto ihtiyacınız varsa İpek Mobilya’nın Seta koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Fiyatı 771 TL’dir.

 

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.