İpek Mobilya Forest Genç Odası

İpek Mobilya Forest Genç Odası
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

İpek Mobilya’nın youngroom setleri arasında gelmeye devam eden ipek mobilya forest genç odası canlı renkleri ve bohem dekorasyon tarzıyla dikkat çekiyor. Adeta kendinizi yağlı boya resimlerin sergilendiği bir resim atölyesinde hissettirecek bu şık genç odası her anlamda dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarıyor.

Ekonomik

Üstelik enflasyonla mücadele kapsamındaki indirimiyle sizler de %10 indirim fırsatından yararlanarak Forest genç odasının sahibi olabilirsiniz. Hesabını bilenlerin ve kaliteden anlayanların tercihi olan öncü mobilya markası İpek, her açıdan tüm yeni genç odası modellerinde olduğu gibi bu trend genç odasında da daima hesaplı alışverişi amaçlamaya devam ediyor.

Çalışma Masası

Genç odası modelleri arasında ayrıca bir yere sahip olan söz konusu modelin forest genç odası çalışma masası sıklıkla merak ediliyor. Meşe odun kullanılarak imal edilmiş çalışma masası oldukça geniş bir tasarıma sahip. Bu sayede üzerine yerleştirebileceğiniz birçok eşyalarınızın birbirine karışmadan belli bir düzene girmesini sağlayabileceksiniz.

Geniş Kitaplık Bölmesi

Genç odasında önemli bir detay da kuşku yok ki kitaplıktır. Geniş kitaplık bölmesiyle dikkat çeken bu genç odası, her açıdan prizmatik bölmelere dayanarak her anlamda sıra dışı olmayı sürdürmektedir. Öte taraftan kişisel objelerinizi rahatlıkla sergileme imkanı sağlayan derin iç yapısı sayesinde ayrıca önemlidir.

Dekorasyon

Country yaşam tarzından ilham alınarak oluşturulmuş forest genç odası takımı gerçekten de natüralizm anlayışıyla her anlamda sıra dışı olmayı sürdürmektedir. Bu özelliğine dayanarak her anlamda eşsiz genç odası takımlarından biri olmaıy sürdürmektedir. Üstelik ekonomik fiyatıyla da her açıdan göz doldurmaya devam ediyor.

Garantili Young Room

İpek Mobilya’nın garanti kapsamındaki dikkat çeken genç odası takımlarından biri olmaya devam eden ürün tam 2 yıllık garantiye dayanıyor. Böylelikle her yönüyle sıra dışı bir ürün olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz şart. Tümüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımlar neticesinde tamamen eşsiz özelliklerinin bulunduğunu söylemek gerek.

İşte tümüyle ortada duran bu özellikleri İpek Mobilya’nın eşsiz genç odası modellerinden birisi olarak her anlamda fark yaratmayı sürdürmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git