İsimli Bebek Kapı Süsü Modelleri

İsimli Bebek Kapı Süsü Modelleri
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 189 kez okundu.

İsimli bebek kapı süsü modelleri kapıları ve evin dekorunu güzel göstermek için işlenmektedir.  Kapı süsleri dış kapı süsü bebek odası kapı süsü hastane odası kapı süsü olmak üzere üç şekilde kullanılmaktadır dış kapı süsleri genelde çiçekler, yapraklar ve dallar kullanılarak süslenmektedir.

1. İsimli vintage çerçeve kapı ve duvar süsü

İsim yazılı mtg tarzı çerçeve kalıp çeşitleri kullanıldığı zaman dekoru isteyerek güzellikler katmaktadır. İsimli bebek kapı süsü modelleri çiftlerin isimleri yazılı çerçevelerinde  tek fotoğraf çerçevesi ile 3 parçadan oluşmaktadır. Bu çerçeveler kapı süsü olarak kullanılmakta ve fiyatları çok uygundur.

2. Prenses bebek odası kapı süsü

Özel tasarım ürünlerinin prenses bebek kapı süsü modeli yelek kız bebek odaları için güzel bir seçimdir modern zarın seçilerek bebek odasına güzel bir kapı süsü eden oluşturulması dekorasyonu yerine getirmektedir özel tasarımlarıyla kapının süslerine size aldatmaması gerekir böylece kız bebek odası kapı süsü ile prensesler iş gibi bir yer şato hazırlayarak modeli uygulayabilirsiniz.

3. Keçeden yıldızlı kapı süsü

Bebek kapı süsü malzemeleri kapı süsleri tasarımcıları tarafından yıldız keçeli isimler yapılarak modelleri rengarenk yıldızlarla isimlendirilmektedir.

5. Sindirella kapı süsü

Sindirella ve prens arabalı kapı süsleri dekor için en güzel süslemeler den bir tanesidir bu süslemeler özel olarak tasarım yapılmakta ve kapı süsü olarak klasik entegre country bebek odalarına modeller çıkarılmaktadır.

6. İkiz bebek kapı süsü

Bebek kapı süsü aynalı ve çok sevimli kapı süsü olmadı kız ve erkek bebeklerin her ikisi için de keçe kapı süsü modelinde bakılarak bu modelde bu şekilde tasarlanmaktadır.

7. Kuzulu kapı süsü

İsimli kapı süsü modelleri ile keçenin kuzular ile desenleri kumaş ve keçeden kullanıldığı güzel bir kapı süsü modeli olarak ortaya çıkmıştır.

8. Safari hayvanlı kapı süsü

İsimli bebek kapı süsü modelleri safari hayvanları ile süsleme simit sepetleri ne modelleri kullanılmaktadır sevimli hayvanlar ile birlikte isim yazılı modeller çok yumuşak görünüme sahip olmakta ve süsü çelengi modeli ve sayıları ile satışa sunulmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git