İstikbal 3 Lü Düğün Paketleri

İstikbal 3 Lü Düğün Paketleri
19 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

2019 fiyatlarının geçerliliğini korumaya devam ettiği istikbal 3 lü düğün paketleri arasında birbirinden kaliteli ve de şık haliyle yemek odası, yatak odası ve de salon takımlarını bulacaksınız. Üstelik %30 İstikbal indirimlerinin yanı sıra %20 enflasyon indirimlerine dayanarak tam %50 oranındaki net indirim fırsatıyla sizlerin de aradığı bütün ürünlere kesinlikle çok kolay bir şekilde sahip olması mümkün.

Star Maksi Takım

İstikbal Mobilya düğün paketleri grubu arasında yer alan ürünüdür. Star Maksi yatak odası country yaşam tarzını sevenler için özel olarak tasarlanmış durumda. Bunun yanı sıra yine country salon dekorasyonu anlayışına dayanarak salon takımı sizlerle buluşturulan ürün grupları arasında gelmeye devam etmektedir. Deluxe yaşam tarzını her halükarda en iyi şekilde yansıtmaya devam eden bu ürün lükens ayak tasarımıyla dikkat çekiyor.

Troy Deluxe Takım

Evlenecekler için istikbal düğün paketi arasında yer alan modern salon takımı olarak karşımıza çıkıyor. Ceviz ağacının kendine has işçiliğiyle karşımıza çıkan ürün minimal hatlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Öte yandan zero wall teknolojisine dayanarak yatak olabilme ve sandık olabilme özellikleri de bulunmaktadır.

Santino Yatak Odası

Son olarak gayet ekonomik fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan Santino yatak odası fonksiyonelliğine eklenen modern dekorasyon anlayışıyla karşımıza çıkmayı sürdürmektedir. Tamamen yenilikçi dokusundan bir an bile ödün vermeyen bu ürün 5 kapılı sürgülü gardolap ve yüksek ayaklı minimal tasarımıyla son derece kullanışlı olmaya devam ediyor.

%50 İndirim

Bütün bu istikbal 3lü düğün paketi fiyatları %30 İstikbal indirimine ek %10 kdv ve yine %10 enflasyon indirimiyle toplamda %50 net indirim fırsatı üzerinden satışa sunulmaktadır. Böylelikle aradığınız tüm ürün gruplarına gayet indirimli fiyatlar üzerinden kesinlikle sahip olabilme avantajı sizleri bekliyor olmaktadır. Tümüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımlar hesaba katıldığı zaman gerçekten de sıra dışı yönleriyle var olmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekir. Bu yüzden herkesin çok kolay avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekleri özellikte unsurlar arasında gelmeye devam eden yaklaşımlar olarak değerlendirilir.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git