İstikbal Çekyat Modelleri

İstikbal Çekyat Modelleri
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 114 kez okundu.

Zarif, klasik, şık ve eğlenceli tasarımları ile istikbal çekyat modelleri evinizde, rahatlığı, estetiği ve işlevselliği bir arada sunuyor. Yeni tasarımları ve konforu ile kullanışlı alanlar oluşturan bu modeller farklı fiyat aralıklarında yer alıyor.

En Yeni Modeller

Yatak olma özelliği, silinebilir kumaşı, sandıklı fonksiyonları ve yumuşak dokusu ile santino modeli modern bir seçenektir. Sıra sıra çizgileri iki kırlenti ve iki yaslanma minderi ile kullanıma sunuluyor. Kiremit, gül kurusu, kahve tonları ve deri seçenekleri arasından tercihler yapılabilir. Nella modelinde de ayaklar yüksek olmakta ancak oturma alanı daha geniş ve yaslanma minderleri koltuğu kaplayan tasarımlarda sunulmaktadır. Orleon modelinde krem kapitone tasarımlarda ahşap detaylara yer verilmiştir. Kenar kısımlarında şeritler halinde farklı renkler kullanılıyor. Özellikle aydınlık salon tasarımları için hoş bir seçim olacaktır. Mikado modelinde ise sırt kısmında kapitone tasarımlar öne çıkıyor. Sadece kırlentleri ile sunulan modeller oldukça şık ve estetik detaylara sahiptir. Perla modeli ise daha geniş sırt yastıklarına ve desenli bir yapıya sahiptir. Beyaz ahşap ayakları modern bir hava sunuyor.

Kampanyalı Modeller

Seçimini daha sade ve kullanışlı tasarımlardan yana kullananlar ise dream modeller sunuluyor. Kenar kısımları beyaz deri olan modellerde sıcak renkler kullanılmıştır. Kampanyalı ürünler arasında yer almaktadır. Bu alanda en çok tercih edilen en ekonomik ürün seçenekleri arasında ise istikbal star kanepe modelleri yer alıyor. Farklı renk seçeneklerinde sunulan modeller renkli kırlentleri ile her bütçeye uygun tasarımlar arasındadır. Estilo modeller ise ekonomik modeller içerisinde en modern kullanımlara sahip tasarımlar arasında yerini alıyor.

Molde Kanepe

Mercan rengi ve krem detayları ile çok şık bir modeldir. Üçlü kanepe şeklinde tasarımları ile hem yatak, hem de sandık olabiliyor. Ayakları yüksek olmakta ve rüstik su yeşili gibi farklı renkleri ile de sunulmaktadır.

Oscar Kanepe

S yaya sistemi ile konfor sağlayan bu modelde ise silinebilir kumaş yer alıyor. Kenar kısımları ve alt kısımları deri olmakta ve daha hijyenik kullanımlar sunulmaktadır. Oldukça konforlu bir kumaşı bulunuyor ve her evin ihtiyacını karşılayacak özelliklerde olan istikbal Oscar kanepe modelleri ekonomik fiyat aralıklarında yer alıyor.

Omega Kanepe

Oldukça geniş özellikler modern tasarımlarda olan omega modeli estetik kaygıları karşılayabilen bir model olarak seçenekler arasında yerini alıyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git