İstikbal Elite Yatak Odası

İstikbal Elite Yatak Odası
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 193 kez okundu.

İstikbal’in alışılmışın dışında gelen istikbal elite yatak odası tamamen kendine has dokusuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Klasik ve modern çizgilerin bir arada buluşturulduğu yatak odası tüm bu avangart üslubuyla dikkat çekmektedir. Öte yandan gayet cazip fiyatıyla da yatak odası modelleri arasında öne çıkmaya devam eden modeller arasında gelmektedir.

Gardırop Seçenekleri

5 kapılı veya 6 kapılı sürgülü gardırop seçenekleri bulunmaktadır. Gardıropta elbise askılıkları bulunmakta  ve her yönden özel iç çekmece bölmesi sayesinde kıyafetlerinizi grup grup ayırmanıza imkan tanımaktadır. Ayrıca hızlı çarpmaları önleyen kapak tasarımıyla da gerçekten fark yaratmaktadır.

Kanserojen Madde İçermeyen E1 Güvencesi

Kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında üretimiyle istikbal elite kullanıcı yorumları arasında en çok dikkat çeken özelliklerden birisini oluşturmaya devam etmektedir. Her bakımdan gayet makul fiyat teklifleriyle sunulan bu yatak odası modeli sizlere tüm özellikleriyle sıra dışı ürün gruplarından olarak sunulmaktadır.

Yatak Odanızda Avangart Şıklığı

Elite yatak odası hem klasik hem de modern çizgileri bir arada buluşturmaktadır. Altın yaldızlı renk seçeneğinin yanı sıra fil dişi kaplama ahşap tasarım dekorasyonlarının en ilgi çekici örneklerinden birisini yansıtmaya devam etmektedir. Bütün bu ortada duran yaklaşımlarıyla da gerçekten avangart üslubu yatak odanıza taşımaya devam etmektedir.

Mermer Görünümlü Şifonyer

Makyaj tazelemek için, üstünüzü denemek için şifonyer mutlaka gereklidir. Ancak sadece fonksiyonunu yerine getirmesi yetmez. Bununla beraber şık olması da son derece önemlidir. İşte bu özellikten hareket edilerek mermer kaplama şifonyerinin kullanıldığını kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Ortada duran tüm bu eşsiz nitelikleri ışığında gerçekten de tamamen eşsiz yaklaşımlarıyla istikbal elite yatak odası fiyatı gayet makul fiyatlarla sizlere sunulmaya devam etmektedir.

Temperli Cam Sistemi

Dayanıklı cam sistemiyle de her yönden camın çatlaması ya da kırılması tamamıyla önlenmektedir. Ortada duran bütün bu belli başlı özellikleri de her yönden fark yaratan en temel özelliklerini meydana getirmesi adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım olmaya devam etmektedir. Böylelikle siz de gayet cazip fiyatlarla Elite yatak odası sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git