İstikbal Genç Odaları

İstikbal Genç Odaları
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

Gençlerin temposuna ayak uydurabilecek birbirinden en yeni modellerle istikbal genç odaları sizlerle buluşuyor. Gayet makul fiyatlarla satışı devam eden bu genç odalarının her anlamda ekonomik, tempolu ve enerjik dekorasyon anlayışıyla gençlerin gözdesi olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. Öte yandan enflasyonla topyekûn mücadeleye özel net indirim kampanyalarına dayanarak Palet, Gold, Santino ve de Kamp genç odaları sizlerle buluşturulmaktadır.

Palet Genç Odası

Oldukça kullanışlı genç odasında çekmeceli gardırop uygulaması dikkat çekiyor. Ayrıca üst bölümde ise dijital baskı teknikle hazırlanmış desen de sıra dışı bir görsel tasarım özelliğini yansıtmaktadır. Palet genç odasının metal aksesuarlarla hareketliliğin sağlandığı da gençlerin gözünden kaçmıyor. Bu bakımdan her anlamda tamamen sıra dışı yönleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini net olarak ifade etmemiz olanaklı olabilmektedir.

Karyolasında da tamamen sıra dışı bir yenilik göze çarpar. Karyolanın alt bölümü kitaplarınızı yerleştirme alanı olarak da kullanılabilmeye uygun özelliktedir.

Gold Genç Odası

Sürgülü 3 kapılı gardıroba sahip Gold genç odası da İstikbal Mobilya’nın yeni ürünleri arasında gelmektedir. Her açıdan tamamen sıra dışı olmaya devam eden bu dekorasyon fikri de gençler için olmazsa olmaz yenilikleri bir arada tutmaktadır. Üstelik her yönüyle altın yaldız uygulamasının odanızda hissedildiği canlı renk anlayışıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor olması da önemlidir.

Santino Genç Odası

Modern genç odası tasarımlarından olarak istikbal mobilya genç odaları 2018 modelidir. E1 kalitesiyle kanserojen madde içermemektedir. Gardırop 3 kapaklı olup sürgülü yavaşlatma mekanizması uygulanmıştır. Böylelikle çarpma yapmaz ses çıkarmaz.

Kamp Genç Odası

3 kapaklı dolapta lazer kesim tekniğiyle hazırlanmış dış tasarım örneği açıkça kendisini hissettirir. Bunun yanı sıra önde gelen bir diğer özelliği olarak istikbal genç odası fiyatları bakımından değerlendirilecek olunursa her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeyen yönleriyle bir arada bulunur. Tüm bu yönlerin yanında modern bir tasarımla enflasyon indirimine dayanan net avantajlı yönüyle satışa sunulmaya devam edildiği için her anlamda dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bu da onun farkını yansıtması bakımından gerçekten de önem taşır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git