İstikbal Koltuk Takımları

İstikbal Koltuk Takımları
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

İstikbal’in yeni tasarlanmış koltuk takımlarından olan Santino, Opera, Vals ve Krea istikbal koltuk takımları 2019 yılının dikkat çekmeye devam eden modelleri. Bu modeller salonlarınızı süsleyen şıklığıyla ve üst düzey ergonomik konforuyla enflasyonla indirim kampanyasına dayanarak satışa sunulmaktadır.

Santino Koltuk Takımı

3+3+2 koltuk takımı olarak iki adet üç kişilik koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Julia halının tercih edildiği koltuk takımında kiremit renginde koltuklar tercih edilmiştir. Koltuk takımının teknik özellikleri arasında ergonomik yapısı dikkat çeker. Soft örme kumaştan tasarlanmış, sıvı geçirmez özelliktedir. Kapitone uygulamaları oturma ve sırt bölgelerinde konforu en üst düzeye çıkarır. Yine ince kol yapısı ve retro yüksek ayak tasarımı hem temizliği kolaylaştırır hem de görselliğe hitap eder. Koltuklar yatak ve sandık olabilme özelliğine sahip zero wall teknolojisiyle üretildi.

Opera Koltuk Takımı

Chester koltuk takımı tasarımıyla yeşil ve mineral bakırın uyumlu renk kombinasyonundan oluşmuştur. Opera koltuk takımında da ince kol yapısı, çektirme ve düğme uygulamaları şık tasarıma örnek teşkil etmektedir. Bu koltuk takımı da istikbal koltuk takımları 2018 modelleri arasında dikkat çekiyor.

Vals Koltuk Takımı

Ana renk seçeneklerini vals ve laciverdin oluşturduğu koltuk takımında daha birçok renk seçenekleri de bulunmaktadır. Her yönden kişisel zevkinize uyan tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan koltuk takımının yatak ve sandık olabilme fonksiyonu bulunur. Bu sayede her yönden kaliteden kesinlikle taviz vermeyen yaklaşıma sahip olduğunu her anlamda dikkate almamız gerekecektir. Öbür yandan modern p kol yapısı ve düğme, çektirme uygulamaları şıklığına daha da şıklık katması bakımından gerçekten de önemli detaylar olarak karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Bütün bu ortada duran özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel yanları hakkında da bilgi vermek gerekir. Zero wall teknolojisi sayesinde yatak olabilmektedir.

Krea Koltuk Takımı

İstikbal’in en çok tercih edilen ve istikbal koltuk takımı fiyatları 2019 arasında gelen Krea koltuk takımı modern gümüşün maviyle uyumunun yansımasıdır. Minimal alanlardan maksimum şıklık ve dekorasyon anlayışını benimseyenlerin tercihi olmaktadır. Zero wall özelliğiyle yatak ve sandık olabilir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git