İstikbal Oscar Kanepe

İstikbal Oscar Kanepe
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 175 kez okundu.

İstikbal’in en özel oturma gruplarından biri olmaya devam eden istikbal oscar kanepe efe kremi rengine sahip. Bunun yanı sıra işlevsel yönden hem yatak olabilme hem de sandık olabilme özelliği bakımından eşyalarınızı yerleştirmenize de imkan tanıyor. Yine yatak olabilme özelliği sayesinde de rahatlıkla tıpkı yatak odanızdaki üst düzey rahatlıkta uyumanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.

Oscar Kanepe Özelliği

Efe kremi rengine sahip bu kanepe, üç kişilik oturma kapasitesiyle üretilmiştir. S yay sistemi sayesinde kolay silinebilir ve yine soft kumaş dokusu da her anlamda ekstra deterjan gibi temizlik malzemeleri kullanmanıza gerek kalmadan nemli bir bezle temizlik işleminizi yapmanıza olanak sunar. Bütünüyle ortada duran bu yenilikler ışığında da her anlamda sıra dışı bir ürün olmaya devam ettiğini kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir.

Yatak Olabilme Özelliğine Sahip

Üç kişilik istikbal oscar kanepe takımları yatak olabilme özelliği sayesinde tıpkı yatak odanızdaki konforlu dinlenme ve uykuyu sağlamaktadır. Bu özelliğiyle gerçekten de fonksiyonel olarak üst düzey kullanışlılık sunduğunu kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir.

Sandık Olabiliyor

Bazı eşyalarınızı yatağınızın altında saklamak isteyebilirsiniz. Buna en uygun yerlerden birisi kuşkusuz ki sandık olabilme özelliğine sahip yataklardır. Bu yönlerine dayanarak her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeyen yaklaşımıyla sandık olarak da kullanılmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün. Bu da her açıdan dikkatleri üzerine çeken bir başka özelliğidir.

Sadelik

Klasik oturma gruplarını sevenlere İstikbal kalitesinde bir oturma grubu olması bakımından gayet indirimli fiyatıyla Oscar kanepe takımı ideal. Efe kremi renginden imal edilmiş sade bir oturma grubu olan üç kişilik koltuk takımı her yönüyle işlevseldir.

Ekonomik

Yılın sonuna kadar devam etmekte olan enflasyon indirimi + kdv indirimi avantajlarıyla istikbal oscar kanepe fiyatı gayet ekonomik. Siz de bu indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak gerçekten aradığınız kanepeye hesaplı alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem oturma grubunuzu yenileme imkanı bulabilir hem de tamamen eşsiz konfora sahip olmaya devam edegelen sıra dışı yaklaşımla siz de kanepelerinizi yenileme fırsatı yakalama özelliği bulabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git