İstikbal Salon Takımları 2019

İstikbal Salon Takımları 2019
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 122 kez okundu.

Klasik modellerde yer veren en iyi tarzlarda güzel tasarımlar yapan yine İstikbal’dir. Çok çarpıcı renkler, göz alan kumaşlar, zarif detay ile istikbal salon takımları 2019 sizlere layık bir tasarımla üretilmiştir.

  1. Troy deluxe takımları

Küçük hatları ile modern kol yapıları, kollarının ve sırtının fitilli olması ile salonunuza yeni bir hava katmaktadır. Ayak modeli yerden yüksektir. Ceviz ayaklık ve modern olan tasarımı ile renkli bir görünüm sunar.  Sizleri için değişik renklerde üretilmiş kombilerde rastlanılabilir.

  1. Celina koltuk takımı

İstikbal salon takımları 2019 altın renginde olup eve renk katmaktadır. En üst düzeyde bir tasarıma sahiptir. Berjerler ile modern olan yapı ve sırt kısımlarında klapa konsepti ile birlikte sunulmuştur. Üçlü bölümlerinden oluşan yatak olarak da kullanılabilmektedir. Birçok renge sahip olup istediğiniz tercihi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  1. Santa deluxe takımı

Modern tasarımı olan küt ve tasarımları ile daha ferah oturma grubu eve çok güzel görünüm katmaktadır. Kolları düğmeler ile süslenmiş ve çektirme ile dikkati toplamaktadır. En kolaylık sağlayan kısmı ise ayaklarının yerden yüksek olmasıdır.

  1. Santino koltuk takımı modeli

Oturma ve sırt kısmında kapitone ile yapılmış ince kolları ile retro ayakları tasarımı ve yemek takımına ayak uydurmaktadır. Berjer adında sırt kısmı yarma ve soft hat ile çok etkileyici hatlar ortaya koymuştur. İki kanepeli olarak satılmaktadır.

  1. Opera koltuk takımı çeşidi

Detayları ile modernlik katmaktadır. Chester tarzında modern dokunuşlarla tasarlanmıştır. Kol ve sırt bölümleri ile düğmeleri ve çektirme uygulamasıyla çok zarif durmaktadır. Çok iyi tasarımı ile şıklığı da istikbal ile kaliteye döken mutlu anlar yaşatmaktadır.

  1. Nella koltuk takımı

Kollar kapitone ile tasarlanmış üçlü ve ikili ünite ve yarı kulaklı tasarım ile sırt kısmı yatma şeklinde modern olan bir uyum sağlamıştır.  İstikbal salon takımları 2018 modelinde ayak kısmı yerden yüksek yapılmıştır.  Estetik yapısı ile konsepte bütünlük sağlamıştır.

  1. Mikado koltuk modeli

Chester tarzda salona şıklık katmaktadır. P kol ve sırt kısmında düğme ile kapitone uygulama ve tasarım ile mutluluk katmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git