İstikbal Side Yemek Odası

İstikbal Side Yemek Odası
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 102 kez okundu.

İstikbal Side yemek odası, keyifli akşamlarda ve enfes yemeklerde yanınızda olmak için özenle tasarlandı. Son dönemlerde en sevilen yemek odası takımlarından olan bu ürünleri sizin için inceledik. Ev dekorasyonunda aradığınız inceliği bu takımla bulacaksınız. Memnuniyetle kullanacağınız bu ürünlerin her aşamasında bir detay gizli.

Takım İçerisinde Neler Var

İstikbal Side yemek odası ürünleri, bir yemek odasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi bir arada topluyor. Takım içerisinde vitrin, büfe, büfe aynası, TV sehpası, yemek masası, compact TV ünitesi, plazma TV sehpası, sandalye ve mini masa bulunmaktadır. İhtiyacınız ve alanınız doğrultusunda içlerinden tercih yapabileceğiniz bu ürünlerle kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Tasarımda Sağlığınız İçin Her Şey Düşünüldü

İstikbal Side yemek odası tasarımı beyaz renkte olup, ince detaylarla tamamlanmıştır. Görsel açıdan göz doyuran bu ürünlerin tasarımında sağlığınız ön planda tutulduğu için kanserojen madde kullanımlarından uzak durulmuştur. Sandalyelerde ergonomik tasarım nedeniyle uzun süre oturulması hiçbir sağlık sorununa yol açmamaktadır. Ürün ayaklarının yüksek olması ise temizliğin kolay yapılması için tasarlanmıştır. Vitrin camlarının dayanıklılığı ile darbe almaları sonucunda kırılıp dağılmaları önlenmiştir.

Teknolojinin Şıklıkla Buluştuğu Alan, TV Ünitesi

Derinliği 46 cm, genişliği 180 cm ve yüksekliği 172 cm olan İstikbal Side TV ünitesi, kitaplarınızı, oyun konsollarınızı ve dekoratif ürünlerinizi rahatça koyabileceğiniz şık bir parçadır. Kapaklı bölmeleri ile ekstra saklama alanı da sağlayan bu ünite, salonunuzun başköşesini taçlandıracak.

Evdeki Rahatlığın Merkezi, Koltuk Takımı

Konsept tasarımlar yapan firma, yemek odası takımını tamamlayıcı olarak İstikbal Side koltuk takımı olan Side Deluxe ile karşınıza çıkmaktadır. Yemek odasının tasarımıyla uyum içinde, detaylarda beyaz, ana renklerde ise su yeşili ve pembe ağırlıklı tasarlanan bu takım evinizdeki şıklığa damgasını vuracak. Silinebilir kumaşı, yemek odasında çekinmeden kullanabilmeniz için düşünülmüş bir detay. Ayrıca açılabilir kanepesi ile misafirleriniz için her zaman yerini olacak.

Bütçenizi Zorlamadan Sahip Olun

İstikbal Side yemek odası fiyatı, standart bir eve sahipseniz ortalama 6 bin Türk Lirası karşılığında satın alınabilmektedir. Farklı ebatlara göre tercihler yaparsanız fiyatta da değişiklikler olacaktır. Buna ek olarak enflasyonla mücadele kapsamında nakit alımlarda indirim elde etme şansını veya 12 takside kadar taksit seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git