Kahverengi Koltuk Kombinleri

Kahverengi Koltuk Kombinleri
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 176 kez okundu.

Kahverengi koltuk kombinleri ve takımları dekorasyon örneklerini yerine getirmektedir koltuk seçiminde kahverengiyi seçilmiş ise seçimin en doğru tercih eder. Kahverenginin renk dekorasyonu daha da şık ve harikulade renkleri taşımaktadır. Turuncunun, turkuazın, mavinin, yeşilin,  bakırın, kırmızının, fuşyanın, kahverengi ile uygulanması çok kolaydır.

1. Kahverengi koltuk dekorasyonu için güneş etkisi

Kahverengi koltuklar dekorasyonu renk tonu olarak güneş sarısını kullanmaktadır. Kahverengi mobilya daha sakin bir sabun istiyorsanız kahve rengi koltuk ile birlikte açık sarı tonlu kullandığınız zaman sarı duvar rengine kahve rengi koltuklarla birlikte ve sarı berjer ile şeklini almaktadır.

2. Kahverengi koltuk dekorasyonu için kırmızı

Kahverengi koltuğa kırmızı rengin uygulamak istiyorsanız kırmızı renk ile kahverengi rengini kullandığımız zaman daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Kahverengi koltuk kombinleri kırmızı renginin biraz daha açık tonu kullanılmalıdır. Böylece daha harika ve şık bir dekorasyona kahve rengi koltuk ile kırmızı uyumu sağlayarak elde edebilirsiniz.

3. Kahverengi koltuk dekorasyonu için fuşya

Fon perde koltuk uyumu ile fuşya renginde kullandığınız zaman ise kahverengi koltuk var daha da çarpıcı be çekiciliği artırmaktadır yastıkların aksesuarları veya duvardaki küçük dokunuşların fuşya rengi ne küçük ayrıntılarına daha da güzel gösterecektir.

4. Kahverengi koltuk dekorasyonu için yumuşak geçişler

Kahverengi koltuk kombinleri daha da iyi dokunuşlu bir stil havasını istiyorsanız kahverengi açık tonları ile birlikte gölgelendirme yapabilirsiniz mesela kahverengi koltuğa daha açık renkli yastıklar kullanılarak koltuğunuzda bolca yastık koyup ve kahverengi ile değişik tonları yakalayabilirsiniz. Tek tercihiniz kahverengi koltuk takımlarının olmasına dikkat edin.

5. Kahverengi koltuk dekorasyonu için yeşil

Kahverengi oturma grubu daha sakin olan salonunuza kahverengi koltuğu yerleştirdiğiniz zaman yeşil kullanarak daha harika bir atmosfer elinde olmasına ve çimen renginin açık yeşil tonlarının kahve rengi koltuk ile uyumu sizleri rahat  her  gün geçirmenizi sağlayacaktır.Kahverengi koltuklara yer verilmesi en gizemli ile artırarak daha da Şahane kılacaktır. Ayrıca sizleri daha mutlu günler taşımakta ve istediğiniz zaman hiçbir yoruma işte bile girmeden isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git