Kahverengi Koltuklara Uygun Perde

Kahverengi Koltuklara Uygun Perde
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 103 kez okundu.

Modern hayatın en büyük avantajlarından biri de uyum yoluyla ruhunuzun rengini evinize yansıtmanızı sağlamasıdır. En özel yeriniz olan evinize yapacağımız dokunuşlarla rahatlık ve konforun modayla birleşmesini sağlıyoruz. Eğer sende kahverengi koltuklara uygun perde seçeneğini nasıl tercih edebilirim diye düşünenlerdensen kesinlikle yazımızı okumalısın! Renklerin evren enerjilerini yansıttığı dünyaca bilinmektedir. Bu da hayatınızda renklerin önemli bir konuma sahip olduğunu gösterir.

  1. KOLTUK VE PERDE SEÇİMİ

Koltuk seçerken perdelerinizin seçimini sona bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü koltuklarınızın rengine göre perde renk seçimi yapmak her zaman çok daha kolay olmuştur. Örneğin kahverengi koltuklara uygun perde 2018 deyince ilk akla gelen perde tonu açık renklerden oluşmaktadır. Çünkü koyuluğun verdiği tarzı açık renk perdelerinizle ön plana kolayca çıkarabilirsiniz. Yani eğer kahverengi bir koltuğa sahipseniz perde rengi olarak; krem, beyaz, şampanya sarısı ve açık toprak renklerini tercih edebilirsiniz. Böylece evinizin güzelliğini ön plana çıkarmış olacaksınız.

  1. RENKLERİN UYUMUNU YAKALAMAK

Her rengin bir içtenliği ve yansıması vardır. Eğer sizlerde kahverengi koltuklarınızın fon perde koltuk uyumu ile mükemmeliyetçi bir modernliğe imzanızı atmak istiyorsanız kesinlikle perdelerinizi açık tonlardan oluşan bir cümbüşe izin vermelisiniz. Günümüzde kahverengi koltuk seçimi gerek temizlik gerek stili açısından oldukça sık tercih edilmektedir. Çünkü kahverengi koltuklara uygun perde kullanışlı olması her yönden size avantaj sağlar.

  1. DEKORASYON SEÇİMİ

Koltuklarınızı tamamlayacak olan perdelerinizin yanı sıra etkili dokunuşlarla evinizi akşam sabırsızlıkla gitmeyi bekleyeceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz. Özgün model dekorlarla sıradanlıktan sıyrılmak için yapmanız gereken tek şey en kısa zamanda salonunuza ilgi çekici ve tamamlayıcı bir dekor almaktan geçer. Tabi ki kahverengi koltuklar ve krem rengi perdeyi düşündüğümüzde bunu tamamlayacak olan en etkili dekorun lila veya benzer renkteki bir vazo olabileceğini unutmayınız.

  1. KOLTUK VE PERDE TERCİHİNİN ÖNEMİ

  1. ve perde tercihinin önemini ele alacak olursak en önemli püf noktaları aslında oldukça belirgindir. Örneğin kahverengi koltuklara uygun perde seçimi yaparken oldukça dikkat edilmelidir. Bir koltuk takımı alırken hem modern hem rahat ve konforlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra perde içinde sıradanlığın farkındalığa dönüşmesini ve koltuk takımınızı ön plana çıkaracak bir seçim yapmalısınız.
  1. KAHVERENGİ KOLTUĞA GÖRE YASTIK TERCİHİ

Koyu renk olan kahverengiyi renklendirmenin en güzel yolu desenli ve renkli yastıklardan geçmektedir. Örneğin farklı renkteki kuş desenleri olan yastık çeşitleriyle evinize en önemlisi koltuklarınıza değişik bir hava katabilirsiniz. Tek yapmanız gereken renk uyumunu çok dikkatli bir şekilde yapmanızdır. Koyu renge koyu bir perde asla düşünülemez. Koyu bir rengi açık bir tonla birleştirdiğinizde ortaya çıkan güzelliğe siz bile şaşıracaksınız!

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git