Mobilya Dekorasyon

Kalıcı Teras Dekorasyonları için Öneriler

14.09.2019
80
Kalıcı Teras Dekorasyonları için Öneriler

Günlük hayatınızdaki olumsuz etkileri azaltmanın en güzel yollarından birisi hobi edinmektir diye düşünülebilir. Bunun yanında evinizin terasında özellikle bir fincan kahve ile dinlenmek, en ideal yöntemlerden birisidir de diyebiliriz. Peki, terasımız için ideal dekorasyon önerileri neler olabilir? Kendi konforunuzu kalıcı teras bahçe örnekleri ile nasıl zenginleştirebilirsiniz? Bununla ilgili küçük detaylardan önce, kendi rahatınız ve konforunuz için aklınızda küçük bir plan yapmalısınız. Alınacak aksesuarlar ile ilgili detaylı araştırmalar yanında terasınızda yer kaplanmasını engellemeye özellikle özen göstermelisiniz. Dekorasyon önerileri ve uygulayacağınız yeni fikirler ile ruhunuz ve rahatlığınız için küçük adımlar atmak, sizlere olumlu anlamda yardımcı olacaktır.

Teras Bahçe Örnekleri

Teras Bahçe Örnekleri

Şık Mumluklar

Gündüzlerin geceye bağlandığı zamanlarda, akşam saatlerini daha hoş, daha keyifli yaşamak için terasınıza koyabileceğiniz en uygun aksesuarlardan birisi şık mumluklardır. Aydınlatma olarak gözümüz için sade, şık ve fiyat bakımından uygun olması, önceliklerimiz arasında olmalıdır. Daha modern ve daha şık bir bakış açısı uygulayabileceğiniz terasınızda, güzellikler yaratmanızı sağlayacak birkaç küçük aydınlatıcı aksesuar yeterli olacaktır.

Dikey Bahçeler

Balkon ve teras dizaynı için birkaç küçük saksının yerine, dikey bahçe platformları ile terasınıza yeşil dokunuşlar ekleyebilir ve göz zevkinizi güzelleştirebilirsiniz. Dikey bahçe hem yer kaplama sıkıntısından kurtulmanıza hem de dekoratif saksı algısını modern bir şekilde uygulamanıza yardım edecektir. Özellikle ısıtma ve yerleştirilebilir sulama yardımcı sistemleri ile bitkilerinizin ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Balkon ve Teras Dizaynı

Balkon ve Teras Dizaynı

Ahşap Teras Kullanımı ve Fiyatlandırma

Kalıcı dekorasyon fikirlerinden biraz daha estetik hakimiyeti olan ahşap teras kapatma, açık teraslar için önerilebilecek uygulamalardan birisidir. Açık teras sahibi evlerde, kar veya yağmur gibi olumsuz hava şartlarının, teras keyfinizi bozmaması açısından önemli faydası olacaktır. Düzgünce yerleştirilen her bir ahşap parçası ile bu tür hava şartlarında, terasınızda oluşabilecek sızıntı veya su birikintisi engellenir ve soğuk havalardan etkilenmemeniz için koruma sağlanır.

Ahşap Teras Fiyatları

Ahşap Teras Fiyatları Yaptığınız Seçimlere Göre Değişecektir.

Ahşap teras fiyatları güncel fiyat marketinde metrekare olarak 400 ile 500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat artışı, sizin tasarımınızla orantılı artış veya azalış gösterebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.