Kapı Giriş Dekorasyonu

Kapı Giriş Dekorasyonu
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 105 kez okundu.

Mobilyaları ile mükemmel bir kapı giriş dekorasyonu oluşturmak mümkün. Evinize geldiğinizde hoş bir tasarım ile karşılanmak istemez misiniz? Son dönemlerde, 1800’lü ve 1900’lü yılların modası olan antre mobilyalarına bir geri dönüş başladı. Üstelik bu geri dönüş portmanto ve ayakkabılıkların pabucunu da dama attı. Artık yeni nesil antre mobilyalarının devri başladı.

Nasıl Bir Giriş İstiyorsunuz?

Yerinde bir kapı giriş dekorasyonu için nasıl bir antre istediğiniz sorusuna yanıt vermeniz gerekiyor. Eskitme tarzda, retro tonlarda hazırlanmış bir antre mi, yoksa klasik ama modern bir antre mi? Çünkü en çok tercih edilen öncü mobilya markalarının bu iki konuda verdiği ürünler birbirinden farklı ama nefes kesiyor.

Antrelerinizi Fazla Eşyalarınız İçin Değerlendirin

Antre mobilyaları hem girişlerin daha estetik, hem de kullanışlı olması için kullanılıyor. Örneğin antre boyunca kullanılan askı sistemleri, çantalarınızın ya da ceketlerinizin koyulabileceği kullanışlı noktalardan. Hatta gömme dolap modelleri ile de dizayn edebileceğiniz antreleriniz, ev aksesuarlarınızın sergilenebileceği en eşsiz noktalardan olacak.

Şık Dresuar Seçenekleri

Dresuarlar antrelerin daha sade, daha estetik ve daha modern olmasını sağlıyor. Üstelik dresuar modelleri varaklı ve oyma işçilikli olabileceği gibi, eskitme ve boyama da olabiliyor. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir ayrıntı. Ama dresuarlarınızın üzerine asabileceğiniz bir ayna ya da tablo, girişlerinizin havasını tamamen değiştirmeye geliyor.

Klasik Giriş Mobilyaları

Elbette kapı giriş dekorasyonu dendiğinde akla yalnızca eskitme mobilyalar gelmiyor. Klasik, günümüzün ihtiyaçlarına uygun mobilyalar da estetik ayrıntılara göre yeniden modernize ediliyor. Örneğin portmantolar artık açık kullanılmıyor. Kapaklı olarak hazırlanıyor ve birkaç aksesuara da yer açıyor. Raflı sistemler bunlar arasında en sık tercih edileni. Özellikle minimal aksesuarların koyulabileceği bu raflar, farklı bir antre dizaynının ayrıntılarından.

Aynalar İle Girişleriniz Işıl Işıl

Antrelerinizin duvarlarında bulunan fotoğraf çerçevelerini, anahtarlıkları ya da askılıkları tamamen kaldırın. Çünkü antre mobilyası dendiğinde artık aynalar akla gelecek. Hem de ışıl ışıl, tüm görkemi ve işlemesi ile. Varaklı aynalar ile antrelerinizi çok daha özel bir alan haline getirmek istemez misiniz? Şimdilerde öncü markaların antre mobilyaları tam da günümüz trendine uygun hazırlanıyor.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git