Karaca Çeyiz Seti

Karaca Çeyiz Seti
20 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Türkiyenin öncü züccaciye markası Karaca, evlenecek çiftlerin çeyizini düzmeye devam ediyor. Onlara tam %55’lik net indirim imkanıyla karaca çeyiz seti indirimleri sunarak bir ömürlük mutluluk için evlenen çiftlerin kahvaltı takımı, çelik tencere seti, çatal/kaşık/bıçak seti gibi tüm ürünlerini buluşturmaya devam ediyor.

Valeria Plus Çeyiz Paketi

Karaca’nın yatak örtüsü, nevresim takımı, aile banyo seti, günlük yatak örtüsü seti ve çift kişilik yorgan yastık setinden oluşan çeyiz paketidir. Tam %55 oranındaki net indirim fırsatıyla Karaca farkıyla satışa sunulmaktadır. 2019 yılının sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için acele edin.

Valeria Plus Jombo Çeyiz Paketi

2019 yılına özel Valeria Prime gül kurusu nevresim takımı, Quatre Gold çift kişilik nevresim takımı ve mikrofiber çift kişilik yastık ve yorgandan oluşan çeyiz paketidir. Bu çeyiz paketiyle de her anlamda karaca 2019 çeyiz kampanyası gayet makul fiyatlarla sizlerle buluşturuluyor.

Bir Yastıkta Evlilik Paketi

Karaca’nın evleneceklere özel %50 oranındaki net indirim garantisiyle satışa sunmaya devam ettiği Bir Yastıkta Evlilik paketi ürününü oluşturmaktadır. Söz konusu bu ürün bağlamında her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeksizin sıra dışı ürünleri bir arada tutmaktadır. Bu yönüyle de her açıdan fark yarattığını kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Bu çeyiz paketinin içeriğinde;

– 3 parça yatak örtüsü

– 1 parça kırlent

– 7 parça nevresim pike takımı

– 1 parça battaniye

– 3 parça yastık & yorgan olmak üzere toplamda 15 parçadan oluşmaktadır.

Elegance 4’lü Çeyiz Paketi

Karaca’nın 2019 yılına özel devam eden karaca 2019 fiyatı ile sunduğu bir diğer çeyiz paketini oluşturmaktadır. Tam %45 oranındaki net indirim avantajına dayanarak sunmaya devam ettiği Elegance 4’lü çeyiz paketi 7 parça Bio Granit tencere setinden, 12 kişilik Ivory yemek takımından, 84 parça Nil çatal-kaşık-bıçak takımından ve de 32 parça Perfect Beyaz kahvaltı takımından oluşmaktadır. Bütünüyle bu çeyiz paketleri yarı fiyatının üzerindeki net indirim fırsatlarına dayanarak sizlerle buluşturulan ürün grupları arasında gelmeye devam ederek sıra dışı ürünleri bir arada tutmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git