Karaca Valeria Plus Evlilik Paketi

Karaca Valeria Plus Evlilik Paketi
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

Karaca marka olarak en kaliteli ve uzun ömürlü kullanımlar sunan markalar arasında yer alıyor. Bu nedenle özellikle çeyizlerin en özel parçaları karaca setleri arasından seçilir. Bu şekilde ürünlerden biri olan karaca valeria plus evlilik paketi ömürlü kullanımları ile evlenecek çiftlere ve eviniz yenileyenlere harika bir ev tekstili ürünü olarak tavsiye edilebilir.

Set İçeriği

Setin içerisinde 200*220 cm nevresim bulunuyor. Bunun yanında 240*260 cm yatak çarşafı, 2 adet dantelli yastık kılıfı 50*70 cm özelliklerinde bulunuyor. Aynı özelliklerde 2 adet volanlı yastık kılıfı da bulunan pakette 270*260 cm özelliklerinde yatak örtüsü de yer alıyor. Bu örtü ile kullanılmak üzere 2 adet 50*70 cm özelliklerinde volanlı yastık kılıfı da bulunuyor. Son olarak karaca valeria plus evlilik paketi içindekiler içerisinde effect battaniye yer alıyor. Ebatları ise 220* 240 cm özelliklerinde  olmaktadır. Set içinde mürdüm aile bornoz seti, bey yatak örtüsü, mikrofiber çift kişilik yorgan, su yeşili nevresim takımları da yer alıyor.

Kumaş Özellikleri

Nevresim yüzde 100 pamuk olmaktadır. Yatak örtüsünde ise polyester kumaşlar kullanılmıştır. Aynı şekilde battaniyesi de yüzde yüz polyester olarak sunuluyor. Nevresim- battaniye ve pike ürün grubunda bulabileceğiniz ürün mürdüm rengi ve estetik desenleri ile çok şık yatak odaları tasarımları oluşturacaktır.

Renkleri ve Desenleri

Mürdüm renk tonunda yastıklarının kenar kısımlarında aynı renk tonlarında güpür bulunuyor. Yatak örtüsü ve volanlı yastıkları ise yumuşacık jakarlı bir kumaş halinde sunulmaktadır. Kullanım alanlarında oldukça ağır bir kullanım oluşturacak ve göz alıcı bir dekorasyon parçası olacaktır. Yatak odalarındaki beyaz mobilyalar ile şık ve gösterişli uyumlar oluşturabilir. Bunun yanında ahşap dekorasyonlar ya da daha koyu ahşap mobilyalar ile de estetik ve zarif bir tasarım ortaya çıkaracaktır.

Yatak Odanızın En Şık Dekorasyonlarında Uyumlu Objeler

Zeytin renk tonunda ya da gold renklerinde aksesuarlar ile bu set çok hoş bir konsept oluşturacaktır. Yatak örtüsü tamamen jakarlı desenlerden oluşuyor. Bu nedenle yatak odalarında çok fazla aksesuar kullanımı ürün modelini boğar. Uyumlu renk tonlarında birkaç aksesuar ile hoş bir dekorasyon oluşturulabilir.

Valeria Modeli ile Uyumlu Mobilyalar

Bu alanda karaca valeria plus evlilik paketi yorumları genellikle memnuniyetler üzerine olmakta ve ahşap tonlarında yatak odası mobilyaları ile çok hoş bir konsept elde edilebilmektedir.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git