Kargılı Mobilya Koltuk Takımları

Kargılı Mobilya Koltuk Takımları
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Tarzınıza uyan en şık kargılı mobilya koltuk takımları stoklarla sınırlı olarak gayet ekonomik fiyat seçenekleriyle sizlerle buluşturulmaktadır. Her bakımdan ayrıcalıklı olmaya devam eden koltuk takımı modellerinin tamamen eşsiz nitelikler ışığında bir arada yer alması son derece mümkün hale gelecektir.

Astorya Koltuk Takımı

Modern yaşam alanları isteyenlerin tercihi arasında gelmeyi sürdüren bu koltuk takımı dörtlü koltuk, iki kişilik koltuk ve berjer takımından meydana gelmiştir. Siyah ve tonlarının ana renk olarak tercih edildiği ve ortama sportif bir hava katan koltuk takımı gayet makul fiyatlarla %10 kdv indiriminin yanı sıra ekstra Kargılı Mobilya şirketi sezon sonu indirim avantajlarıyla satıştadır.

Troy Koltuk Takımı

3+3+1 gruptan oluşan koltuk takımı chester dekorasyon evler için ideal özelliktedir Öte yandan kaliteli kumaş dokusuyla kesinlikle sıvı geçirmez ve de leke tutmayan kumaş dokusu kullanılmıştır. 32 hr süngerlerin kullanıldığı koltuk takımı her yönden kuş tüyü rahatlığında konforu sizlere sunmaya devam etmektedir. Üstelik ahşap iskeletinde fırınlanmış gürgen kullanılarak deformasyonu tamamen ortadan kaldırmak amaçlanmıştır. Mobilya indirimleriyle satın alabileceğiniz bir diğer kargılı koltuk takımı modelleri arasında gelir.

Nuga Koltuk Takımı

Modern dekorasyon fikirleri arasında keten görünüşlü %100 polyesterden imal edilmiştir. 24 ay üretici garantisi altında satışı gerçekleştirilen koltuk takımı bir adet 3 kişilik koltuk takımı, bir adet 2 kişilik koltuk takımı ve berjerden oluşmaktadır. 35 dns soft sünger kullanılmış ve temizliği kolaylaştıran yüksek ahşap ayaklar tercih edilmiştir.

Vailand Koltuk Takımı

Poliüretan özellikli %100 polyester kumaş kullanılarak üretilmiştir. Koltuk minderleri 35 dns sünger kalitesinde olup koltuk takımları yatak olabilme fonksiyonuna sahiptir. Ayrıca kolay temizlik sağlayan yüksek ayak uygulaması ve yerli üretim imkanıyla kargılı koltuk takımı fiyatları olarak %10 kdv indirimiyle satıştaki yerini korur.

Cappy Koltuk Takımı

Turuncu ve krem ana renklerin yanı sıra daha birçok renk alternatifleri vardır. 24 ay garantilidir. Kargılı Mobilya güvencesiyle 3+3+1 ürün grubundan oluşmuştur. Çökmeyi ve deformasyonu önleyen dirençli iskelet yapısı sayesinde kesinlikle deforme olmayan bir koltuk takımıdır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git