Kargılı Mobilya Yatak Odası

Kargılı Mobilya Yatak Odası
31 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 181 kez okundu.

%10+%10 indirimleriyle kargılı mobilya yatak odası modelleri 2018 yılının sonuna özel fiyatlarla satışa sunulmakta. Country veya klasik anlayışa yönelik olarak aradığınız bütün seçeneklerde sizlere sunulan genç odasının her yönden sıra dışı olmayı sürdüren nitelikleri bulunmaktadır. Böylece herkesin gönül rahatlığıyla tercih etmesi mümkün hale gelecektir.

Raina Yatak Odası

Modern yatak odası takımları arasında gelmeye devam eden bu model her açıdan sıra dışı yenilikleriyle karşımızdaki yerini korumaktadır. Ceviz ve antrasit boya kullanılarak elde edilmiş modern yatak odası takımının her halükarda sıra dışı özelliklerinin olduğunu kesin olarak ele almamız gerekir. Bu sayede de her açıdan eşsiz olmayı sürdürdüğünü kesin olarak dile getirmemiz mümkün olacaktır.

Grays Yatak Odası

1 adet gardırop, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer ve 1 adet de şifonyer aynasından oluşan modern yatak odası bazalı karyola özelliği taşır. Temizliği kolay hale getiren yüksek ayak tasarımı ve kesinlikle kansere neden olmayan E1 üretim belgesiyle her açıdan güvenilirdir. Öte yandan tam 24 ay Kargılı Mobilya garantisi altında satışa sunulmaktadır.

Lungo Yatak Odası

Modern yatak odası modelleri arasında dikkat çeken kargılı yatak odası takımları içerisinde sıklıkla tercih edilir. Sürgülü gardırop özelliği ve yüksek ayaklı şifonyeriyle her anlamda kullanışlı olmaya devam ettiğini gözler önüne serer. Tam 2 yıl (24 ay) garantisi bulunan yatak odası modelinin gerçekten de tamamen sıra dışı yenilikleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiği görülmektedir.

Soho Yatak Odası

Kargılı Mobilya’nın modern yatak odası modelleri arasında en fazla ilgiyi gören bir başka modelidir. Çünkü 6 kapaklı ahşap gardırobu cam işçiliğinin ve ahşap işçiliğinin eşsiz uyumunu bizlerle buluşturması bakımından gerçekten de öne çıkmaktadır. Üstelik kargılı mobilya yatak odası fiyatı olarak da net %10+%10 indirim garantisiyle gayet uygun fiyatlar üzerinden satılmaktadır.

Tüm bu ortada duran özellikleri ele alındığı zaman da her halükarda kalitesinden bir an dahi taviz vermeksizin satışa sunulan eşsiz modeller olduğunu kesin olarak belirtmemiz gerekmektedir. Üstelik 24 ay net garanti kapsamında bulunmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git