Mobilya Dekorasyon

Karton Oyuncaklarla Çocuklarınızı Mutlu Edin 2021

Karton Oyuncaklarla Çocuklarınızı Mutlu Edin 2021

Çocukların kişisel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmeleri için oyun oynamaları şarttır. Sizde çocuğunuza en iyi oyun alanını sağlamak ve gelişimine yardımcı olacak oyuncaklarla vaktini geçirmesine katkıda bulunmak için karton oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Biraz çaba harcayarak yapabileceğiniz bu oyuncaklar çocuklarınıza duyduğunuz sevginin de bir sembolü olacaktır.

Sevimli Kale

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-1

Beyaz karton ve renkli el işi kağıtları kullanarak yapabileceğiniz bu kalede çocuğunuz arkadaşlarıyla birlikte harika saatler geçirecektir.

Karton Fırın

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-2

Kahverengi karton ile hazırlayabileceğiniz bu fırını sarı kartondan hazırlayacağınız düğmelerle süsleyebilir, çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Yine kartondan yapacağınız tencere ve tava figürlerini duvara asmanız ya da yapıştırmanız ortaya daha gerçekçi bir mutfak görüntüsü çıkmasını sağlayacaktır.

Karton Çamaşır Makinası

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-3

Büyük kahverengi karton bir kutu kullanarak rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu çamaşır makinesinin düğmelerini kalem yardımıyla çizerek oluşturabilirsiniz. Minik kızınızın bu makineyle çamaşır yıkamaya çalıştığını görmek tebessüm etmenizi sağlayacaktır.

Karton Köpek Kulübesi

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-4

Çocuklarınız kadar sadık dostunuz olan köpeğinizi de düşünüyorsanız onun için de kartondan harika bir köpek kulübesi yapmanız mümkün. Kulübenin önüne yapıştıracağınız kemik figürlü karton kulübenin daha sevimli bir hava kazanmasına yardımcı olacaktır.

Karton MP4 Player

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-5

Oldukça yaratıcı bir fikir olan mp3 player kıyafet ile çocuğunuz eğlenceli vakit geçirmemesi imkansızdır. Çocuğunuzu bu kıyafeti giymiş dans ederken gördüğünüzde kahkahalara boğulacaksınız.

Oyun Kutusu

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-6

Çocuğunuzun oyun oynarken aynı zamanda kişisel gelişimini de tamamlamasını arzu ediyorsanız büyük karton bir kutu kullanarak rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu oyun kutusundan
faydalanabilirsiniz. Bu kutuyu oyuncakları kenara kaldırmak için de kullanmanız mümkün.

Karton Buzdolabı

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-7

Hem kız hem erkek çocukları ilgisini çekebilecek bu karton buzdolabını renkli kapı kolları kullanarak daha cazip bir hale getirebilirsiniz.

Mutfak Tezgahı

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-8

Özelikle kız çocuklarının beğenisini kazanacak bu mutfak tezgahı önüne gereceğiniz renkli bir örtü sayesinde çok daha göz alıcı bir hale sokmanız mümkün.

Karton Fırın

karton-oyuncaklarla-cocuklarinizi-mutlu-edin-9

Yine büyük bir karton kutu kullanarak rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu fırının ocak kısmını oluşturmak için kullanmadığınız cd ve dvd’lerden faydalanabilirsiniz. Küçük kızınız yemek
pişirdiğini hayal ederek bu fırınla bir hayli vakit geçirecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.