Kaşmir Halı Fiyatları 2019

Kaşmir Halı Fiyatları 2019
19 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Birbirinden lüks en yeni koleksiyonlarıyla kaşmir halı fiyatları 2019 modelleri satışta. Birbirinden zarif çizgileriyle rengarenk sizlerle buluşturulan bu halı modelleri her anlamda indirimli fiyat avantajları üzerinden satışa sunulmaya devam edilen ürünleri oluşturmaktadır. Üstelik tüm yönleriyle yenilikçi yapısından kesinlikle taviz vermeksizin ideal olmayı sürdürmektedir.

 

İhtişam

Kaşmir Halı’nın en yeni koleksiyon halılarından biri olan İhtişam koleksiyonu stoklarla sınırlı olarak satışa sunulmaktadır. İhtişamlı geometrik desenin bitkisel motiflerle zenginleştirildiği halı evinize çok yakışacak. Tamamen ince el işçiliğiyle hazırlanmıştır.

Mercan

Denizaltı dünyasının güzelliklerini evinize taşımak ister misiniz? O halde birbirinden farklı stilize denizaltı canlılarının yer aldığı bu halı modelinin tam da sizin için hazırlanmış ürünlerden birisi olduğunu kesinlikle dile getirmemiz mümkün. Üstelik her açıdan kaliteden kesinlikle taviz verilmeyen sıra dışı yaklaşımla en iyi ürünlere sahip olabilme imkanı sizleri beklemektedir.

Armina

Baklava deseni, zikzak motifleri ve daha birçok geometrik motiflerin her bakımdan uygulandığı sıra dışı kaşmir halı modelleri arasında yer alan 2019 koleksiyon ürünlerinden birisini oluşturmaktadır. Tamamen sıra dışı yaklaşımlarına dayanarak dikkat çekmeyi sürdürmekte olan halı koleksiyonunu mutlaka denemelisiniz.

Rönesans

Evinizi klasik Orta Çağ ev dekorasyonuna dönüştürmek ister misiniz… Cevabınız evetse o zaman kaşmir halı koleksiyonu arasında gelen bu en yeni tasarım tam da size özel hazırlanmış durumda. Bütün yenilikçi yapısıyla gerçekten de tüm dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden tavra sahip olan ürün her anlamda Rönesans döneminin klasik çizgileriyle tasarlanmış durumda.

 

Zümrüt

Kaşmir’in halı koleksiyonları arasında zümrüt yeşilinden yola çıkılarak tasarlanmış bu koleksiyon ürünün de çok ayrı bir yeri var. Gerçekten de görenlerin içini açan, görenleri her bakımdan mest eden halı koleksiyonlarından bir diğeri olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır.

Bütünüyle bu ürünler net indirim fırsatıyla satışa sunularak sizlerle buluşmaktadır. Eğer siz de aradığınız ürüne her açıdan en iyi şekilde sahip olabilmek istiyorsanız bu ürünleri mutlaka denemeniz gerekir. Böylelikle aradığınız ürüne her anlamda en iyi şekilde ulaşabilme fırsatını her bakımdan yakalama şansını kesinlikle bulacağınızı söyleyebiliriz.

 

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git