Kelebek Köşe Takımları 2019

Kelebek Köşe Takımları 2019
19 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

2018 yılının stoklarla sınırlı kelebek köşe takımları 2019 modelleri arasında gelen Anteros, Maria, Kalkedon köşe takımları stoklarla sınırlı halde satışı devam eden ürün gruplarını meydana getiriyor. Her yönüyle tamamen sıra dışı köşe takımı olarak rahatlığı, ergonomiyi ve de eşsiz yenilikleri bir arada sunarak her açıdan sıra dışı yenilikleriyle karşımızda bulunmaktadır.

Anteros Köşe Takımı

Kayın ağacının masif haliyle karşımızda duran kelebek köşe takımı 2019 modellerinden birisidir. Evinizin baş köşesine en iyi yakışacak en yeni Kelebek modellerinden olup stoklarla sınırlı adette üretilmiştir. Kampanyalı satışıyla halen müşterilerini bekleyen bu köşe takımı zero wall mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Bu da söz konusu koltuk takımının dikkat çeken bir diğer yeniliğini bizlerle buluşturmaktadır.

Kalkedon Köşe Takımı

Çift kişilik yatağa dönüşmesini sağlayan zero wall teknolojisiyle dinlenme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Fıstık yeşili, bej ve ekru renk tasarımlarıyla tam da zevkinize özel birbirinden şık Kalkedon köşe takımları birinci sınıf kumaş dokusu tasarımıyla da her yönden kolay temizlenebilir. Sıvı geçirmeyeceği için ekstra temizlik malzemeleri kullanmanıza da kesinlikle gerek yoktur. Çok kolay ve rahatlıkla temizleme işlemi yapmanıza imkan tanıyacaktır.

Maria Köşe Takımı

Hem yatak hem de sandık olabilme işlevi sayesinde onu sadece bir köşe takımı olarak düşünmeyin. Yerinde rahatça uykuya dalabileceğiniz bir yatak yerinde özel eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir sandık olabilmektedir. Tüm bu nitelikleri ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman tüm bu nitelikleri olarak her anlamda fark yarattığını kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Bir diğer özelliği olarak da yine kelebek köşe takımı fiyatları bakımından gayet ekonomik olmaya devam etmesidir. Bütün bunların yanı sıra kendine has bir tasarıma dayanan berjer koltuklarıyla da her yönden sizin rahat etmenize imkan tanıyan eşsiz yönleriyle karşımıza çıkmaya devam etmektedir. İşte ortada duran bu özellikler noktasında Kelebek Mobilya’nın tam 2 yıl garanti kapsamındaki ürün grupları arasında gelmekte olduğunu net bir şekilde kesinlikle dillendirmemiz her manada söz konusu olacaktır. Bu da ortada duran bir diğer niteliktir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git