Kelebek Mutfak Masası

Kelebek Mutfak Masası
18 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.

Birbirinden kullanışlı olmaya devam eden kelebek mutfak masası modelleri 2019 yılının indirimli fiyatlarıyla size özel tasarlanmış durumda. Siz de oval, düz, dikdörtgen ya da prizmatik her ne olursa olsun bütün mutfak masası modellerine gayet makul fiyatlarla kesinlikle sahip olabileceksiniz. Böylelikle her yönüyle aradığınız tüm ürünlere son derece uygun fiyatlarla sahip olabilme imkanına her yönden kavuşma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Oval Mutfak Masası

Kahvaltıda veya sohbet etmek için kullanabilmenize uygun özellikte geniş oval mutfak masasını tercih edebilirsiniz. %100 doğal ahşap işçiliğinden yararlanılarak hazırlanmış bu ürünle sizler de yapmak istediğinizi fazlasıyla yapabilme imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Düz Mutfak Masası

açılıp kapanabilen işlevde düz mutfak masası arayanlara ahşap veya metal ayaklı birbirinden özel tasarımlarıyla iki farklı seçenek sunuluyor. Böylelikle siz de yer kaplamayan açılıp kapanabilen katlanabilir yapısı sayesinde onu kolayca kullanabileceksiniz.

Camlı Mutfak Masası

Cam sanatının seçkin örneklerinden esinlenerek geliştirilmiş kelebek mutfak masaları arasında gelen bir diğer ürün. Temperli cam yüzeyi sayesinde sağlamlığı arttırılmış olan camlı mutfak masası misafirlerinizin gözünü kamaştıracak.

Ahşap Tablalı Mutfak Masası

Ayakları metal ahşap tablalı mutfak masası da tercih edilebilir ürünler arasında gelmektedir. Açılıp kapanabilen yapısı sayesinde sizlerin de her anlamda kolaylıkla kullanabilmenize imkan tanıyan rolleri arasında geldiğinden ötürü her anlamda sıra dışı yenilikçi özellikleriyle fark yaratmaktadır.

2 Yıl Garanti

Kelebek Mobilya tarafından verilen net 2 yıl garanti imkanı sayesinde gerek üretim gerekse işçilik hatalarına karşı mutfak masalarınız garanti altına alınıyor. Böylelikle her yönden aradığınız tüm ürünlere çok kolay bir şekilde erişim imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Ücretsiz Montaj & Kurulum

Öte yandan yine ücretsiz montaj ve kurulum imkanı sağlamaya devam eden yapısı sayesinde her açıdan kelebek mobilya mutfak masası modellerine sahip olabileceksiniz. Tümüyle ortada duran bu yenilikçi yapısından bir an bile taviz verilmeksizin her anlamda kaliteli ve de eşsiz ürünlere kesin olarak ulaşmanız gerekiyor. Hızlı teslimat garantisiyle ücretsiz montaj imkanı sağlayan ürünler birbirinden uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor, üstelik Kelebek garantisiyle…

 

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git