Kelebek Redoro Dresuar

Kelebek Redoro Dresuar
18 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

Kullanışlı sehpalardan biri olan kelebek redoro dresuar çeşitleri mobilyanın dev markasının sunmaya devam ettiği cazip fiyat teklifleriyle satışa sunulmaktadır. Üstelik herkesin aradığı tüm ürün gruplarına anında sahip olabilmesi için tamamen eşsiz olmaya devam eden yenilikçi yapısı korunarak her manada sıra dışı ürünler oluşturulur.

Hakiki Meşe Odunu

Çok kullanışlı dresuarlar hakiki meşe odunundan üretilmiştir. Yüksek ayaklı yapısı sayesinde temizlik işlemi çok kolaydır. Yerinde takılarını yerleştirmek, yerinde kitaplarınızı yerleştirmek gibi birçok amaçlarla kullanılabilen bu fonksiyonel sehpa sade tasarımıyla üretilmiştir.

2 Yıl Garantisi

Kelebek Mobilya tarafından verilen 2 yıl net garantisi sayesinde artık sizlerin de gözü arkada kalmayacak. Özürlü ürünlerin bire bir yenisiyle iadesi veya para iadesi mümkün olabilecek.

Ücretsiz Kurulum Desteği

Demonte olarak gönderilen kelebek mobilya dresuar ürününde ücretsiz kurulum desteği sağlanmaktadır. Bu konuda da Kelebek tüm müşterilerine satış sonrası hizmet vermekten büyük mutluluk duyar. Mobilyanın güvenilir olmaya devam eden markasından siz de aradığınız dresuarları bulmak istiyorsanız gerçekten de doğru yerdesiniz anlamına geliyor.

Kelebek İndirimi

Dresuara öyle çok para vermenize gerek de yok. Gelin kelebek dresuar fiyatı sizin için gayet uygun. Aradığınız sadelikte ve kullanışlılıkta birbirinden farklı alternatifleri bulunan dresuarlara her açıdan sahip olma şansını sizlerin de yakalaması mümkün olabilecektir.

Bununla beraber başka bir nokta ise Kelebek Mobilya net indirimlerine dayanarak en iyi fiyat teklifleriyle tüm ürünlerin sizlere sunulması mümkün hale gelmektedir.

Ücretsiz Nakliyat

Türkiyenin her neresinde olursanız olun bütün ürünlerde ücretsiz nakliyat ayrıcalığıyla aradığınız ürünlere kesinlikle ulaşma şansını yakalayacaksınız. Böylelikle her anlamda birbirinden kaliteli ürün seçeneklerini elde etmenin verdiği farklılıkla sıra dışı yenilikler sizleri bekliyor olacaktır. Üstelik kaliteden bir an bile taviz vermeyen sıra dışı yaklaşıma dayanarak müşteri odaklı çalışma anlayışına bağlı olarak ürünleri satın alabileceksiniz.

İşte tüm bu üstün yanlarına bağlı olarak her anlamda size özel sunulmaya devam edilen mobilya ürünlerine sahip olmak istiyorsanız hemen siz de Kelebek en yakın mağazalarını ziyaret edin ve en hesaplı alışverişin farkına varın.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git