Kitaplık Raf Modelleri

Kitaplık Raf Modelleri
17 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Kitaplık ve raf modelleri ofislerde ve evlerde en çok tercih edilen dekoratif ürünlerin başında gelmektedir. Ancak kitaplık ve raf modellerinin asıl amacı dekoratif birer ürün olması değildir. Bu ürünlerin esas amacı kitap ve dergi gibi yazılı basın ürünlerini düzgün, sağlam ve istenildiği zaman rahatça alınıp kullanılabilecek şekilde düzenlenip organize edilmesini sağlamaktır. Elbette ki ev, ofis ya da işyerlerimizde kullandığımız diğer mobilya ve diğer dekorasyon malzemelerindeki dekoratif yapı ve estetik kaygısı ile tasarlanmış olan kitaplık raf modelleri ile ev ve işyerlerinizin değerine değer katabilirsiniz.

Kitaplık ve raf modelleri günümüzde o kadar çok model çeşidine sahiptir ki mutlaka evinizde ya da işyerinizde kullanabileceğimiz ve zevkinize hitap edecek bir model bulabilirsiniz.

Kendi Tarzınızı Oluşturun

Okuduğunuz ya da okuma düşüncesi ile aldığınız kitaplar kendi tarzınızı, ilgi alanlarınızı, mesleğinizi ve yaşam felsefenizi yansıtırken, onları düzenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz ürünler olan kitaplık ve raf modelleri de kendi tarzınızı yansıtacak biçimde olmalıdır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Kendi tasarladığınız ya da kafanızda şekillendirdiğiniz kitaplık modelleri ile eviniz ya da işyeriniz için kendi tarzınızı yansıtacak hem dekoratif  hem de fonksiyonel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çeşitli Model ve Renklerde

Modern ya da klasik bir tarzda döşenmiş bir eve sahipseniz seçeceğiniz raf ünitesi de evinizin bütününde kullandığınız dekorasyon ile uyumlu olmalıdır.

Model Seçimi

Kitaplık ve raf modeli seçerken  evinizin dekorasyon bütünlüğü ile olan uyumunun dışında ne kadar kitabınızın olduğu ya da ilerleyen dönemlerde ne kadar daha olacağını değerlendirmenizde yarar vardır.

Trend Modeller

Son dönemlerde evlerde ve işyerlerinde en çok tercih edilen modellerin başında klasik kitaplıklar yerine kullanılan sade ve şık raflar geliyor. Duvara monte edilen ve özellikle yeterince geniş olmayan mekanlarda çok daha fazla kullanım alanı kazandıran bu sistemler hem daha estetik hem de daha fonksiyonel olarak sunduğu kullanım özellikleri birçok ev ve işyerinde tercih ediliyor. Birbirinde şık ve değişik modellere sahip olan raf sistemleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi özel tasarımlar yaptırarak kişiselleştirilmiş ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git