Mobilya Dekorasyon

Kitaplıklı Çalışma Masası İkea

Kitaplıklı Çalışma Masası İkea

Mapa Mobilya ve Pazarlama şirketinin markasıyla kitaplıklı çalışma masası ikea ürünleri indirimli fiyatlarıyla satıştaki yerini korumaya devam etmektedir. Üstelik birbirinden ekonomik fiyat seçenekleriyle satışı gerçekleştirilen bu ürünler net %10 kdv indirimleriyle sizlere sunulmakta.

Kullanışlı

Çalışma masası oldukça geniş bir alan kaplaması sayesinde pek çok proje çizimleri yapmaya da elverişlilik gösterir. Üstelik iki yandan askılık ve çekmece sistemiyle de ikea kitaplıklı çalışma masası olarak kullanışlılığını bir kere daha ortaya koymaktadır.

Hesaplı

%10 net kdv indirimi ve ekstra İkea indirimlerine dayanarak müşterilerine sunulmaya devam edilen kitaplıklı çalışma masası İkea ekonomik fiyatıyla satışa sunulmaktadır. Üstelik 6 ve 12 ay taksit seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Birinci Sınıf İmalat İşçiliği

Tamamen yerli üretime dayanarak üretilmiş olan ikea kitaplıklı çalışma masası ölçüleri suntalam malzemeden üretilmiştir. Yüksek ayak tasarımı sayesinde temizlik işlemi çok kolay gerçekleştirilirken fonksiyonelliği de her bakımdan ön planda tutulmuştur.

%100 Yerli Üretim

Üretim süreci tamamen yerli üretim teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu hem milli ekonomiye katkı hem de yerli malı tüketimini desteklemek adına dikkate alınan hususlar arasında gelmesi açısından önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaya her açıdan devam etmektedir.

Geniş Kitaplık

Kitaplarınızı farklı farklı kategorilere ayırmanızı sağlayan İkea kitaplıklı çalışma masası fiyatı ile de ekonomik olmaktadır. Oldukça derin imalata sahip kitaplık alanı sayesinde birçok kitapların sergilenmesi ve yerleştirilmesi mümkün hale gelmektedir. Bu da hem daha çok sayıda kitaplık dizmenize imkan sağlar hem de aradığınız kitaplara kolaylıkla ulaşmanıza her bakımdan imkan tanır. İşte ortada duran bütün bu özellikleri ele alınacak olunursa her manada kitaplıklı çalışma masasının kullanışlı olmaya devam eden modeller arasında gelmekte olduğunu kesinlikle dile getirmemiz mümkün olacaktır. Tümüyle ortada duran bu temel özellikleri onun en fazla tercih edilen çalışma masası modelleri arasında gelmesini sağlamıştır.

Ayrıca kitaplık rafları da derin üretilmiş olup oldukça fazla sayıda kitapların sığması mümkün. Bu da odanızı kişisel kütüphaneye dönüştürmenize her yönden imkan tanıyan bir özellik katmak anlamına gelir.

Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.