Komidin Üstüne Ne Konur

Komidin Üstüne Ne Konur
12 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Dekorasyonda ufak detaylara önem veriyorsan seni buraya alalım, çünkü konumuz komidin üstüne ne konur. Pek çoğumuzun evinde bulunan komidinleri daha kullanışlı ve ilgi çekici yapmaya hazır mısın? Sen de komidinlerin kaderi artık üzerlerine gelişigüzel eşya atılmak olmasın diyenlerdensen misin? Belki de detaylara çok önem veriyorsun ve bu nedenle dokunduğun her yeri güzelleştirmek istiyorsun. Hazırsan başlayalım.

Lamba Deyip Geçme

Komidin üstüne ne konur denilince akla ilk gelen cevaplardan biri lambadır. Pek çok kişi ise lambaların kullanışlı olduğu kadar estetik de olabildiğini unutuyor. İnternette biraz araştırma ile zevkine uyacak ve dekorasyonu tamamlayacak bir lamba bulman hiç de zor değil. Modern ya da retro tarzda, büyük veya küçük boyutlarda pek çok seçenek arasından senin için en uygun olanını seçebilirsin.

Uyumadan Önce Biraz Farklı Dünyalara Yelken Aç

Komidin üstünde her zaman bir kitap bulunmasında fayda var. Uyumadan önce okuyacağın sürükleyici bir kitap belki seni düşündüğünden fazla oyalayabilir, ancak günün yorgunluğunu üstünden atmanda faydalı olacağı kesin. Ayrıca rüyaların da kesinlikle daha renkli olacaktır. Komidin üstüne ne konur sorusuna verilebilecek en sade ama en yararlı cevap da bu olsa gerek.

Minik Aksesuarlarla Ortama Renk Katın

Komidin üzerine aksesuar koymak da faydalı olacaktır. Özellikle anahtarlarını, not defterini ya da kalemlerini nereye koyduğunu unutup sürekli aramak zorunda kalıyorsan, dekoratif bir kutu ile onları sürekli yanı başında tutabilirsin. Gün içinde ihtiyacın olan her şeyi bu kutuda kolayca bulabilirsin. Hafızana güveniyorsan, o halde biblo gibi aksesuarlar da tercih edebilirsin.

Yatak Odanın da Süse İhtiyacı Var

Abartıyı sevmiyor olabilirsin, bu yine de evini süslemeyeceğin anlamına gelmiyor. Hem tarzını yansıtabileceğin hem de göze güzel görünen yatak odası süs eşyaları kullanabilirsin. Özellikle elektronik mumlar ya da modern çalar saatler ile komidin üstüne ne konur sorusuna oldukça faydalı uygulamalarla cevap verebilirsin. Sadece zevkine uygun olanı bulana kadar ufak bir araştırma yapman yeterli.

Salon Komidinleri İçin Süsler

Salon komidinleri için de salon masa üstü süsleri kullanabilirsin. Vazolar, şamdanlar, biblolar hatta dekoratif oda kokuları ile ince dokunuşlar yaparak tarzını ortaya koy. Hatta bunları kendin de yapabilirsin. Hem eşi benzeri olmaz hem de tamamen seni yansıtır. Hayal gücünün sınırlarını zorlamak her eğlenceli olabilir.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git