Konfor Mobilya Gardrop

Konfor Mobilya Gardrop
16 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Yatak odaları için gardıroplar olmazsa olmaz takımdır. Bu yüzden konfor mobilya gardrop seçeneklerinde kullanışlı olduğu kadar modern dekorasyon anlayışıyla üretilmiş birbirinden şık modelleri bulmanız mümkün. Bu sayede kıyafetleriniz arasında kaybolmayacak, vakitten tasarruf edeceksiniz.

Kapak Sayısı

Konfor Mobilya gardrop modellerinin 4 – 5 kapaklı modelleri bulunuyor. Ortada genellikle ikiz boy aynası uygulaması sayesinde kıyafetinizi ve kendinizi gözden geçirmeniz mümkün. Öte yandan kapaklar fren mekanizması kullanılarak tasarlandığı için ani çarpma yapmaz, sessizce açılıp kapanır.

Sürgülü

Sürgülü olması sayesinde yine zamanla dolap kapaklarındaki gıcırtıları duymak zorunda kalmazsınız. Üstelik son derece kolay kullanım sağlaması yönüyle de her açıdan fonksiyonel olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. İşte ortada duran bu belli başlı özellikler ele alınacak olunduğu zaman her açıdan konfor gardrop modelleri dikkat çekici olmayı sürdürmektedir.

Geniş İç Hacim

Konfor markasının kalitesindeki gardroplarda dikkatlerden kaçmayan bir başka husus da her yönüyle geniş iç hacme sahip olması. Bu sayede hem kıyafetlerinizi yerleştirirken zorluk yaşamaz hem de gerçekten de ideal bir dolap olması bakımından aradığınıza ulaşmanız mümkün.

Led Aydınlatma

Dolap içi aydınlatma sistemi de son derece önemlidir. Bu sayede geceleri ışık yakmanıza gerek kalmaksızın aradığınız kıyafete çok rahat bir şekilde ulaşabilecek, kıyafet seçimi yapabileceksiniz. Bunun için geliştirilmiş led aydınlatma sistemi de kullanışlılığı bakımından söylenebilecek yenilikler arasında gelir.

Elbise Askılığı

Gardrobunuzda yer alan elbise askılığı sayesinde ceket, pantolon, etek ve kravat gibi kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde asmanız mümkün olacak. Bu da her şeyin yerli yerince kullanılması anlamına gelmektedir.

Hesaplı Satış Fiyatı

Buraya kadar anlattıklarımız kadar elbette konfor gardrop fiyatı da merak edilenler arasında gelmektedir. Konfor Mobilya tarafından yeni yıl indirimleriyle aradığınız kullanışlılık, konfor ve rahatlıkta dolapları yarı fiyatına varan indirimlerle alabileceksiniz. Üstelik taksit imkanı ve garantisi sayesinde herhangi bir şekilde zorluk yaşamadan siz de aradığınız tüm ürünlere çok kısa süre zarfında gerçekten de ulaşabilme imkanına kavuşmuş olacaksınız. Tüm bunlar da son derece önemli nitelikler arasında gelmesi açısından önemlidir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git