Konsol Modelleri İkea

Konsol Modelleri İkea
16 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

Dekoratif masa ve vitrin grupları arasında yer alan konsol modelleri ikea markasıyla %10 indirim fırsatıyla satılıyor. Yemek odanızda evinizin eşyalarını, aksesuarlarını sergileme imkanı sunan ve modern, retro ya da klasik dekorasyon stilleriyle üretilen konsollar kullanışlılıklarıyla da yemek odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında gelmektedir.

Renk Seçenekleri

Krem, siyah, modern beyaz en çok tercih edilen renk seçeneklerini oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra her yönden E1 kalitesindeki standartlara dayanarak üretilmiş olduğu için ormanlara kesinlikle zarar verilmez, kanserojen madde barındırmaz. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alındığı zaman her açıdan kaliteli ve de sıra dışı olmaya devam ettiklerini kesinlikle dile getirmek gerekiyor.

Zenginleştirilmiş Şık Tasarım

Yemek odanızda birbirinden şık ikea konsol modellerine siz de yer açın. Pratik çekmece ve kapaklarıyla eşyaları yerleştirmenize imkan tanıyan konsol ve vitrinler son derece kullanışlı mobilya takımları arasında geliyor. Üstelik dekoratif ayak uygulamasıyla ve plastik kulp tasarımıyla da fark yaratmaya devam etmektedir.

Stockholm

Konsol modelleri arasında İkea’nın şu sıralar en çok tercih edilen modelleri arasında gelmekte olan modelidir. Beyaz, krem ve siyah renkleriyle her açıdan öne çıkmaya devam eden konsol modeli son derece kullanışlı ve de şıklığıyla yemek odalarınızı süslemeye devam ediyor.

Hemnes

Yüksek ayak uygulamasıyla temizlik işleminin son derece kolaylıkla yapılabildiği bir diğer ikea hemnes konsolları arasında gelmektedir. Üstelik %10 indirim fırsatına dayanarak sahip olabileceğiniz bu ürün kaliteli yaklaşımlarıyla tamamen sıra dışı olmaya devam etmektedir. Üstelik tüm yenilikleriyle müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam eden bir anlayışa sahip olmaktadır. Tüm bunlar da dikkat çeken nitelikler olarak karşımızda duran özelliklerini bir arada tutmaktadır.

Bütün bu ve daha birçok konsol ve vitrin modellerine aradığınız onlarca renk ve dekorasyon seçenekleriyle siz de sahip olacaksınız. Üstelik İkea markasının gücüyle tam iki yıl net garanti imkanına dayalı olarak aradığınız özellikler sizlere sunulmaktadır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da her yönden sıra dışı özellikleri bir arada tutması açısından değerlendirildiği zaman önde gelen yenilikleri oluşturur.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git